Adresa

MUDr. Jana Jánského 11, Znojmo
ORKO Nemocnice Znojmo

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
32 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

Děkuji paní MUDr. Renatě Neumanové, Ph.D., MBA, primářce onkologického oddělení nemocnice ve Znojmě, za ÚSPĚŠNOU léčbu "prostaty" a za její vstřícný, laskavý a velice profesionální přístup, se kterým se mi, jakožto jejímu pacientovi, věnuje.
Za vše moc děkuji a jí samotné přeji vše nejlepší v jejím životě a hlavně hodně zdraví. Je to totiž to nejcennější, co se může přát.

Jan B. Znojmo (76 roků)


J
Ověřeny pacient

Touto cestou děkuji paní doktorce MUDr. Renatě Neumanové, Ph.D., MBA, primářce onkologického oddělení ve Znojemské nemocnici, za velmi laskavý přístup, s nímž přistupuje ke svým pacientům. Dovede také, pokud je to možné, sdělit i naději v nemoci. Je vždy ochotná, po stránce odborné i profesionální, odpovědět na pacientovy dotazy ohledně léčby. Při návštěvě v její ordinaci má stále se usmívající tvář a projev dobré nálady, což mně - jako jejímu vděčnému pacientovi - moc pomáhá. Proto jí za vše moc děkuji, především za velice příznivý průběh této léčby, a přeji hlavně zdraví a aby se jí ve Znojemské nemocnici dařilo.
Vděčný pacient Jan ze Znojma


H
Ověřeny pacient

Již rok jsem pacientem onkologického centra ve znojemské nemocnici v péči paní primářky MUDr. Renaty Neumanové. Paní doktorka je velmi profesionální, má přívětivý a laskavý přístup. Velmi si cením její léčebné metody,která výrazně zlepšila výsledek mého onkologického nálezu. Vždy ochotně zodpoví všechny mé otázky a podpoří můj psychický stav. Jsem rád, že mne léčí právě paní primářka a tímto bych ji chtěl za vše moc a moc poděkovat. Hansal František Znojmo


F
Ověřeny pacient

Paní primářka znojemské onkologie MUDr. Renata Neumannová Ph.D., MBA léčila mojí mámu po zjištění nádoru na prsu. Po odnětí levého prsu chodila mamka na pravidelné kontroly a na její postesky na nárust hmotnosti etc. reagovala paní doktorka zápisem do zprávy: přejídá se... Toto pondělí prodělala máma na chirurgický zákrok, kdy jí byl odooperován nádor vyplňující břišní dutinu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Po odstranění prsu (2/2013) nasadila paní doktorka mojí matce hormonální léčbu. Léčbu snášela maminka velmi těžce a během měsíců se její stav velmi zhoršil. Mámě rostlo břicho (více než půl roku) a měla obrovské zažívací problémy (průjmy, zácpy, obrovské bolesti). Místo pomoci se moje máma dočkala pouze konstatování paní doktorky, že se pacientka přejídá. Chování lékařky hodnotila maminka jako velmi přezíravé a arogantní. Neposlala ji na žádné vyšetření a až v kritickém stavu se dostala do rukou gynekologů a chirurgů, kteří odstranili obrovský nádor v břiše.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Nechci hodnotit odbornou kvalifikaci paní doktorky Neumanové, ale její přístup a chování k mé kamarádce, která má rakovinu prsu, mě velice znechutil. Ta se rozhodla nechat se operovat v jiné nemocnici poté co její manžel po zanedbání péče v onkologickém centru ve Znojemské nemocnici na rakovinu zemřel a dcera v důsledku nevhodné analýzy výsledků prodělala vážnou operaci. Na základě těchto osobních zkušeností se moje kamarádka rozhodla přejít jinam. Paní doktorka Neumanová moji kamarádku nechala čekat a záměrně dala přednost všem pacientům v čekárně, kteří přišli až po ní. Také se k ní velmi arogantně chovala a byla zdrženlivá v předání všech kopií vyšetření pro jinou nemocnici. Rozhodně neshledávám toto chování milé zejména pro pacienta trpícího rakovinou je to velice stresující. Dnes má každý pacient právo o překontrolování výsledků na jiné klinice nebo u jiného ošetřujícího lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Touto cestou děkuji paní doktorce MUDr. Renatě Neumanové, Ph.D.,MBA, primářce onkologického oddělení ve Znojemské nemocnici, za velmi laskavý přístup, s nímž přistupuje ke svým pacientům. Dovede také, pokud je to možné, sdělit i naději v nemoci. Je vždy ochotná, po stránce odborné i profesionální, odpovědět na pacientovy dotazy ohledně léčby. Při návštěvě v její ordinaci má stále se usmívající tvář a projev dobré nálady, což mně, jako jejímu vděčnému pacientovi, moc pomáhá. Proto jí za vše moc děkuji a přeji hlavně zdraví a aby se jí ve Znojemské nemocnici dařilo.
Vděčný pacient Jan ze Znojma


A
Ověřeny pacient

Tímto bych chtěla paní primářce MUDr. Renatě Neumanové, Ph.D., MBA moc poděkovat za její profesionální a lidský přístup, velmi příjemné jednání a důvěru, s kterou se mohu k ní vždy obrátit. Navštěvuji znojemskou onkologii, která má v současné době špičkovou kvalitu a těší mě, že právě paní primářka Neumanová na toto pracoviště dojíždí z Brna a že jsem v její péči, které naprosto důvěřuji.


R
Ověřeny pacient

Ctěla bych touto cestou poděkovat paní primářce MUDr. Renatě Neumanové, Ph.D.,MBA za její profesionální, milý a lidský přístup. Děkuji za odborné vysvětlení a pomoc v mém rozhodnutí.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka Neumannová je skvělá profesionálka s lidským přístupem k pacientovi. Setkala jsem se s ní mimo ordinaci, jako člověk s rakovinou v počátku před rozhodováním co dál. Velmi vlídně mě vyslyšela, vydržela zoufalé telefonáty a poradila co dál. Děkuji jí touto cestou o všechny rady, osobní setkání, pomoc zorientovat se v situaci. Díky ní jsem učinila správné rozhodnutí. Škoda, že nepůsobí v Brně. S hlubokou úctou a díkem Pavla Štusáková, Lysice.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti