Renáta Kramperová, gynekolog Vrchlabí

MUDr. Renáta Kramperová

Gynekolog Více

Fügnerova 50, Vrchlabí
Nemocnice Vrchlabí (Česko-německá horská nemocnice Krkonoše, s.r.o.)

4 názory pacientů

Umístění: Nemocnice Vrchlabí (Česko-německá horská nemocnice Krkonoše, s.r.o.) Jiný

Dnes jsem u pani doktorky byla poprve s akutnim problemem. Asi nikdy jsem jeste nepotkala lekarku, jako je ona. Je velice prijemna, empaticka, vysvetli vse podrobne, pomali a lidsky. Snazi se prijit na pricinu problemu a komplexne problem probere ze vsech stran. Vrele doporucuji a chvalim:-) vice takovych bajecnych lidi a profesionalu!
Sestra byla take velice prijemna a lidska.

Umístění: Nemocnice Vrchlabí (Česko-německá horská nemocnice Krkonoše, s.r.o.)

Jedna z nejlepších lékařek obecně, velmi empatická, klidná paní, která krásně a polopaticky všechno vysvětlí. Jakoukoliv mojí hloupou otázku zodpoví, připadá mi i jako psycholog.

Umístění: jiné místo

Skvělá, velmi empatická doktorka. Návštěva u ní vždy pohladí na duši, zároveň je velmi profesionální a otevřeně rozebere všechny aspekty zdravotního úkonu/situace. Mohu vřele doporučit:)

hodnotím jako jednu z nejlepších lékařek, které jsem poznala, chodila jsem k ní do těhotenské poradny, a super - milé jednání, vždy odpověděla na otázky.... přeji hodně štěstí .-)