Renata Drahoňovská, praktický lékař

MUDr. Renata Drahoňovská

Praktický lékař

Lipová 169, Brandýsek
Ordinace praktik. lékaře pro dospělé

Zvoleněves 274, Zvoleněves
ordinace prakt. lekaře pro dospělé

Chodila jsem dlouhá léta k různým lékařům v Praze, ale nejvíc - a to bezezbytku - jsem spokojená u paní doktorky Drahoňovské. Věnuje pacientovi neuvěřitelnou péči, opravdu poslouchá, co jí říká, snaží se pomoct DOOPRAVDY,, nebere vás jako "kus", ale jako jedince, který potřebuje její pomoc. Dělá i to, co by už nemusela, a nejen to -- necítíte se v její pracovně jako u lékaře, ale jako u dobrého přítele. Přehlásila jsem se od pražských lékařů na Brandýsek, a nikdy jsem toho nelitovala. Stejný přístup k pacientům má i její sestřička. Doporučuji všem!
Blanka Kroupová

ochotná a uvídím zítra se k ní chystám.

Paní doktorka při své lékařské službě na pohotovosti v nemocnici Slaný není schopna rozpoznat ANGÍNU a ještě chodí pozdě do služby. Tento cirkus můžete pořídit za slabých 90kč.

Jsem s paní doktorkou jako lékařem velmi spokojena, přesto patrně budu nucena hledat jiného PL, protože si nemohu dovolit půldenní vysedávání v čekárně s "babincem" při každé návštěvě. Pí doktorka má žel mnoho obvodů, ord.hodiny v Brandýsku rapidně pokrátila a díky její profesní kvalitě i velmi lidskému přístupu má systematicky narvanou čekárnu a objednat lze pouze na jediné odpoledne v týdnu... Asi bych si raději každou návštěvu plně hradila, když budu vědět, že přijdu hned na řadu a nebudu muset čerpat dovolenou při každém předpisu pravidelných léků...

Pečlivá paní doktorka, nahradila ve Zvoleněvsi i dle mého názoru špatnou Radku Šmolíkovou. Jsem s paní doktorkou Drahoňovskou velmi spokojena.

Spokojenost veliká.. Viz hodnocení předtím.Pod to se můžu podepsat..

Paní doktorka je výborný odborník! Je velmi příjemná a má pochopení. Je velmi pečlivá a nic nepodceňuje. O své pacienty se stará výborně a já jsem s ní strašně moc spokojená, ačkoli jsem velmi náročná. Myslím si, že je nejen výborná lékařka, ale také výborný člověk! Budu doufat, že bude stále v Brandýsku ordinovat, ačkoli obec Brandýsek není vůbec vstřícná k paní doktorce, ale ani k lékařům zabezpečující primární péči v této obci!

Výborný přístup k pacientovi.Pokaždé řádně vyšetří.No je perfektní.Ke svému mládí je na úrovni.

Velmi pečlivá a k lidem milá Pani doktorka.Jsem u ní teprve krátce ale u takhle pečlivé doktorky jsem ještě nikdy v životě nebyla.Je velmi důsledná a její jednání je na jedničku.