MUDr. Renata Drahoňovská

Praktický lékař Více

Brandýsek, Zvoleněves 2 adresa

10 názor

Adresy (2)

Ordinace praktik. lékaře pro dospělé
Lipová 169, Brandýsek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí
ordinace prakt. lekaře pro dospělé
Zvoleněves 274, Zvoleněves

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace praktik. lékaře pro dospělé Jiný

Pani Drahonovska je velmi neochotna praktická lékařka. Jsem u ni registrovan nekolik let a nikdy jsem nepotreboval zadnou zdravotni peci, ani konzultaci. Az ted. Drza sestra me ale chtela objednat az za tyden, pricemz v cekarne cekal jeden jediny pacient. Pry musi dodrzovat prazdnou ordinaci z duvodu aby se lide nenakazili covidem. To vam ma tu drzost rict ve chvíli vseobecneho rozvolneni, kdy jsou nakupni domy nacpane lidmi bez roušek k prasknuti a nakazy se neboji uz nikdo. Bere jen objednane pacienty. Takze muj neakutni zdravotni problem pohodlne pocka, az se stane akutnim a potom me blahosklonne pani doktorka vezme. Opravdova ukazka efektivity ceskeho zdravotnictvi a ochoty této konkrétní lekarky. Pochopeni a soucit nula.

B
Ověřený profil

Chodila jsem dlouhá léta k různým lékařům v Praze, ale nejvíc - a to bezezbytku - jsem spokojená u paní doktorky Drahoňovské. Věnuje pacientovi neuvěřitelnou péči, opravdu poslouchá, co jí říká, snaží se pomoct DOOPRAVDY,, nebere vás jako "kus", ale jako jedince, který potřebuje její pomoc. Dělá i to, co by už nemusela, a nejen to -- necítíte se v její pracovně jako u lékaře, ale jako u dobrého přítele. Přehlásila jsem se od pražských lékařů na Brandýsek, a nikdy jsem toho nelitovala. Stejný přístup k pacientům má i její sestřička. Doporučuji všem!
Blanka Kroupová

ochotná a uvídím zítra se k ní chystám.


Ověřený profil

Paní doktorka při své lékařské službě na pohotovosti v nemocnici Slaný není schopna rozpoznat ANGÍNU a ještě chodí pozdě do služby. Tento cirkus můžete pořídit za slabých 90kč.


Jsem s paní doktorkou jako lékařem velmi spokojena, přesto patrně budu nucena hledat jiného PL, protože si nemohu dovolit půldenní vysedávání v čekárně s "babincem" při každé návštěvě. Pí doktorka má žel mnoho obvodů, ord.hodiny v Brandýsku rapidně pokrátila a díky její profesní kvalitě i velmi lidskému přístupu má systematicky narvanou čekárnu a objednat lze pouze na jediné odpoledne v týdnu... Asi bych si raději každou návštěvu plně hradila, když budu vědět, že přijdu hned na řadu a nebudu muset čerpat dovolenou při každém předpisu pravidelných léků...


S

Pečlivá paní doktorka, nahradila ve Zvoleněvsi i dle mého názoru špatnou Radku Šmolíkovou. Jsem s paní doktorkou Drahoňovskou velmi spokojena.


L

Spokojenost veliká.. Viz hodnocení předtím.Pod to se můžu podepsat..


V
Ověřený profil

Paní doktorka je výborný odborník! Je velmi příjemná a má pochopení. Je velmi pečlivá a nic nepodceňuje. O své pacienty se stará výborně a já jsem s ní strašně moc spokojená, ačkoli jsem velmi náročná. Myslím si, že je nejen výborná lékařka, ale také výborný člověk! Budu doufat, že bude stále v Brandýsku ordinovat, ačkoli obec Brandýsek není vůbec vstřícná k paní doktorce, ale ani k lékařům zabezpečující primární péči v této obci!


P

Výborný přístup k pacientovi.Pokaždé řádně vyšetří.No je perfektní.Ke svému mládí je na úrovni.


Velmi pečlivá a k lidem milá Pani doktorka.Jsem u ní teprve krátce ale u takhle pečlivé doktorky jsem ještě nikdy v životě nebyla.Je velmi důsledná a její jednání je na jedničku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu