Šluknovská 4/9, Rumburk

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Po kastraci se probral po odchodu z ordinace, kýval hlavou ze strany na stranu, černé oči, nevnímal mě, pak lehnul a přestal dýchat, domů jsem si vezla mrtvé tělíčko. Nic už mu život nevrátí. Omluvu jsem vyslechla, embolie. Nepřestanu si vyčítat, že jsem šla na kastraci, s očkováním, jak čtu na fb, nedoporučuje se. Jeho tělíčko to zřejmě nevydrželo. Očkování aplikované po zákroku. Nebýt kastrace, mohl dál žít. Jestli měl vnitřní vadu se už se nedozvíme.

Umístění: Ordinace Jiný

U pana doktora Schnierera jsme byli podruhé, nejprve s fenou německého ovčáka (špatná zkušenost). A teď jsem přišla s kočkou a hned ji odepsal. Říkal, že umře a bez soucitu, jen tak tohle řekne... Viděl jí sotva 5 minut a už takové závěry. A ještě mě zpražil, že jsem přišla k němu v 15:00, že v 16:00 zavírá a že bude mít dovolenou. Vyptával se, proč jsem nešla ke svému stálému VET, přitom u něj jsem byla den předtím... Kočka se zhoršila a já hledala pomoc... U něj už nikdy. Hlavně, že celou dobu pospíchal a nechal si to řádně zaplatit a ve finále řekne, že váš mazlíček umře... že se to nedá léčit, ani operovat... prostě hotovo. Žádná snaha pomoct, zachránit... Přitom není nic ztracené, podle mého veterináře...

Umístění: Ordinace Jiný

Děkuji panu doktorovi za milý přístup,vysvětlení a rychlost.Byla jsem očkovat naše kotě,čekací doba nebyla ani pět vteřin.Na vše pan doktor mi odpověděl srozumitelně.Doporučuji pana doktora.

Umístění: Ordinace Jiný

Naši fenku Báru pokousal v pátek večer pes.Pan doktor
přijel ještě večer do ordinace a fenku vyšetřil, ošetřil a zašil.
Na kontrolu jsme jeli v sobotu přesně na čas.Vše klaplo,
jsem velmi spokojena, cena je nižší, než u nás v Liberci.
Ordinace je pěkná a velmi dobře zařízená.Pan doktor je milý a
sestřička také. Byla jsem velmi spokojena.

Umístění: Ordinace

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Nechápu ty záporná hodnocení. Ceny jsou příznivé a prostředí je pěkně. Pan doktor je ochotný a pečlivý.

Umístění: jiné místo

Pan doktor byl arogantní vždycky, ale poslední telefonát nás utvrdil, že přecházíme k jinému lékaři. Měli jsme podezření na zlomený ocas u kočky a zavolali jsme večer o radu, protože jsme laici a nevěděli jsme, zda není třeba zlomený u kořene a nemůže dojít k nějaké vážné komplikaci, třeba u páteře. Pan Schnierer byl nejen arogantní, ale navíc se nám ještě vysmál a dotázal se, zda JAKO MYSLÍME VÁŽNĚ, ŽE BUDEME NĚKOHO OTRAVOVAT NA POHOTOVOSTI SE ZLOMENÝM OCASEM?! ŽE NA TO KOČKY NEUMÍRAJÍ A ŽE BY NA NÁS BYL NERAD SPROSTÝ! Že nám to už nebude opakovat.. Co je ještě smutnější, že na klienty ze sousedního Německa je velmi milý a příjemný.

Umístění: Ordinace

Jednou se k nám na zahradu zatoulalo kotě. Samozřejmě psi si hlídali svoje teritorium, takže mu dali co proto. Holka brečela "tati zachráníme ho". Takže i přesto že to bude něco stát jsem cizí kotě naložil a odvezl k panu doktorovi. Pokusil se kotě zachrànit, ale bylo už pozdě. Při pokusu o zàchranu umřelo. Nechtěl nic, takže asi jen na prachy taky nekouká.

Umístění: Ordinace Selhani ledvin

Byla clenem nasi rodiny, vyhlidla si me pred lety v utulku (puvodne jsme sli jen nakrmit pejsky), skocila nam do auta a odmitala vystoupit, tak jsme jeli domu i s ni. Ac jednooka, osudem posramocena, tak s neuveritelnou mirou lasky s nami vse sdilela. Proto neni jednoduche rozhodnout o eutanazii, kdyz k Vam stale upina svuj oddany pohled. Bylo uz hodne hodin, kdyz jsme objizdeli veterinare, nikde jsme neuspeli az pan Rastislav nas prijal. Behem neuveritelne kratke chvile pomoci RTG a rozboru krve, diagnostikoval selhani ledvin. Nechal mi zvolit si nadeji, nebo konec. Po dvou dnech infuzi mi dal opet otevrenou volbu, zda pokracovat nebo ne. Ve chvili odchodu me drahe Dasenky tam byl a kvalitne vykonal co bylo treba. A to je presne to co jsem od neho potrebovala od nestranneho odbornika, ktery uznal muj prostor a odpovednost vuci me fence. V navaznosti na ostatni prispevky o aroganci a zamereni se na penize. Inu pan veterinar podnika, empaticky byl a obcas si nekteri pacienti zaslouzi usadit. Toz necht se teto ordinaci vede a chodi tam dobri lide.

Umístění: Ordinace Zlomená noha psa

Bohužel souhlasím s názorem velmi často se tu opakujícím - že pan doktor je VELMI AROGANTNÍ. Nám řekl, že štěně se zlomenou nohou nemá šanci, pokud se neprovede operace, ale na RTG nebyla kost s úlomky, pouze čistě zlomená. Před vánoci si řekla za operaci 6.000 CZK jinak že pes už chodit nebude. Přátelé, toho psa jsme si vyléčili sami doma za pomoci dlahy a léčiv (konzultace s kamarádem veterinářem ze zahraničí po telefonu). Pes nejenže chodí, ale on žije naprosto plnohodnotný život a bez nějaké operace drahé! Takže za nás tento veterinář už nikdy.

Za nas 100%! Jiz nekolik let se s laskou a pochopenim stara o naseho milacka. Na velmi dobre urovni vybavena ordinace a nato, ze je v ordinaci doktor sam, dokaze vychazet i mino pracovni dobu, coz by meli mnozi pochopit!!!