MUDr. Raimund Miksl

Praktický lékař Více

Žarošice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 50, Žarošice

Se "zbytečnými vyšetřeními" mám i já svou zkušennost, kdy jsem vyžadovala vyšetření u specialisty v Brně. Pan doktor mě chtěl zásadně poslat do nemocnice v Kyjově. To jsem po několika špatných zkušennostech v kyjovské nemocnici odmítla. Později jsem se dozvěděla, že vyšetření u specialisty odmítám, ač jsem výslovně žádala, aby mi vystavil žádanku pro brněnské pracoviště. L.V.

Pana doktora Miksla, znám poměrně dlouho co žiji v Žarošicích a jsem velice spokojený jak po lékařské stránce tak i po komunikativní. Pacijenta pozorně vyslechne, poradí se s ním a pak řeší léčbu a ne jak v některých ordinacích kde to berou jak na běžícím pásu( viz. nemocnice Kyjov!!!)Více těchto doktorů a myslím že by jsme i přehlíželi poplatky ve zdravotnictví. Držím mu palce v jeho práci ! ! !

musím jen podoktnout, že mononukleosa se vždy musí léčit penicilinem jako lékem první volby a rekonvalescence je vždy dlouhá a vyžaduje trpělivost. MK

Nejlepší doktor jakého znám. Je příjemný na pacienty a umí vyléčit snad všechno za nic na světě bych ho nevyměnil. Jsem rád že můžu být právě jeho pacientem.

k panu doktorovi chodím rád protože své práci rozumí, je erudovaný a zbytečně neposílá pacienty ke specialistům, se spustou věcí si púoradí sám. Žil jsem i ve městě a vystřídal víc doktorů, tak vím co to je doktor dispečer. Doporučuji.

Č

Dle mého názoru je to velmi dobrý lékař. Mám s ním jen dobré zkušenosti. Nebýt jeho, nikdo bych nepřišla na to, co jsem ve svých letech ani nepředpokládala, že můžu mít. Velice jeho práci chválím!!!!!

doporucuji,lekar na svem miste.

Pan doktor je velmi dobry odbornik a mistr ve svem oboru nemenil bych ho za nic na svete leci me uz hodne dlouho a diky nemu doposud stojim na nohou