MUDr. Radovan Novotný

Pediatr Více

Česká Ves 1 adresa

3 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Jánského 77, Česká Ves

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Velmi doporučuji . Jsme velmi spokojeni s panem doktorem i sestřičkou,velmi vynikající a lidský přístup k pacientům i rodičům.

D
Ověřený profil

Včera jsme byli u nového pediatra a když jsme odešli z ordinace, měl jsem v očích slzy, slzy štěstí. Netušil jsem, že v našem regionu najdeme pediatra našich snů, nebo-li takového, jaký by měl ve skutečnosti být přístup k dítěti a rodičům, jakožto klientům běžně. Naše bývalá pediatrička nás neustále strašila, že nás musí nahlásit, že nechceme očkovat, aby se ochránila. Zdravotní sestra do nás také šila a obě se na nás dívaly jako na méněcené. Přečetl jsem jim pár vět z knihy Varovné signály očkování a zda si ji nechtějí přečíst. Dostal jsem arogantní odpověď, že jí to nezajímá a určitě to číst nebude. Na poslední návštěvě se partnerka cítila velice nepříjemně a pohrdání se nedalo přehlédnout. To byl poslední hřebíček do rakve této ordinace v Žulové. Hledali jsme tedy pediatra v okolí Jeseníku a nakonec narazili na MUDr.Novotného Radovana. Po telefonu jsme kontaktovali a s důvěrou se na něj můžeme obrátit. Po příchodu do ordinace jen příjemná atmosféra. Pan doktor i sestřička měli přístup k dceři(10 měs.) jako k vlastnímu dítěti a i s námi komunikovali velice hezky a šlo vidět, že to nebylo jen strojené, ale že se takto chovají běžně.

L

Pana doktora znám od roku 2000, kdy převzal do péče moji dceru Karolínu.
Karolína je nevidomá, autista, chodit začala až ve 3 letech. Už nikdy jsem neviděla tak citlivý přístup lékaře k dítěti, jako u něj. Zacházel s ní velmi jemně, dobře nám radil a mně i povzbuzoval v těch prvních chvílích, které musí člověk překonat, když má těžce postižené dítě. nikdy na něj nezapomenu. Od roku 2005 bydlím v Brně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu