Radovan Novotný, pediatr

MUDr. Radovan Novotný

Uložit

Pediatr Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jánského 77, Česká Ves
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Velmi doporučuji . Jsme velmi spokojeni s panem doktorem i sestřičkou,velmi vynikající a lidský přístup k pacientům i rodičům.


D
Ověřeny pacient

Včera jsme byli u nového pediatra a když jsme odešli z ordinace, měl jsem v očích slzy, slzy štěstí. Netušil jsem, že v našem regionu najdeme pediatra našich snů, nebo-li takového, jaký by měl ve skutečnosti být přístup k dítěti a rodičům, jakožto klientům běžně. Naše bývalá pediatrička nás neustále strašila, že nás musí nahlásit, že nechceme očkovat, aby se ochránila. Zdravotní sestra do nás také šila a obě se na nás dívaly jako na méněcené. Přečetl jsem jim pár vět z knihy Varovné signály očkování a zda si ji nechtějí přečíst. Dostal jsem arogantní odpověď, že jí to nezajímá a určitě to číst nebude. Na poslední návštěvě se partnerka cítila velice nepříjemně a pohrdání se nedalo přehlédnout. To byl poslední hřebíček do rakve této ordinace v Žulové. Hledali jsme tedy pediatra v okolí Jeseníku a nakonec narazili na MUDr.Novotného Radovana. Po telefonu jsme kontaktovali a s důvěrou se na něj můžeme obrátit. Po příchodu do ordinace jen příjemná atmosféra. Pan doktor i sestřička měli přístup k dceři(10 měs.) jako k vlastnímu dítěti a i s námi komunikovali velice hezky a šlo vidět, že to nebylo jen strojené, ale že se takto chovají běžně.


L

Pana doktora znám od roku 2000, kdy převzal do péče moji dceru Karolínu.
Karolína je nevidomá, autista, chodit začala až ve 3 letech. Už nikdy jsem neviděla tak citlivý přístup lékaře k dítěti, jako u něj. Zacházel s ní velmi jemně, dobře nám radil a mně i povzbuzoval v těch prvních chvílích, které musí člověk překonat, když má těžce postižené dítě. nikdy na něj nezapomenu. Od roku 2005 bydlím v Brně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti