č.d. 274, Zvoleněves
Praktický Lékař (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Dobrý.

nemáte pravdu paní doctorka šmolíková co odešla ze zvoleněvse tak je ve slaném v nemocnici a uzdravila mého manžela se zápalem plyc je to báječná paní doctorka martina

je dobrá!!!!!!!!!§

Souhlasím s názorem uvedeným zhora,paní doktorka nemá zájem o pacienty spíš naopak,je vám zle máte horečku tak si skočte do lékárny ....vychrlí na vás názvy léků které si máte pořídit a vypakuje vás z ordinace,donesete si papír z pohotovosti kde jste dostali lístek s návrhem na neschopenku protože jste při návštěvě měl horečku jako prace a na 3 dny antibiotika-jdete na obvod a co ještě si paní doktorka myslí že lžete určitě jste fiksloval,z nehutí napíše neschopenku a hned 10 dnech vás bez kontroly a bez serimentace vykopne do práce.S tímto chováním jsem se nikdy dříve nesetkal a že už mám přece jen 5křížků na svém těle-její přístup je opravdu hrozný,je to velmi špatný lékař řekl bych že dělá lékařům ostudu.Vážně hukot,jsem moc rád že u nás na Zvoleněvsi končí a moc si přeji aby nová paní doktorka měla alespoň o nemocné zájem.

je dobrá!!!!!!!!!§