Odborný lékař dětská alergologie
Ke splavu 1568, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Již cca 20 let pana doktora Radima Dudka navštěvuji kvůli alergiím, asthma a imunologickým problémům. Za tu dobu mužů opravdu říci, že jen nepředepisuje léky ale lidi opravdu léčí. Sestřičky jsou také velice příjemné a starostlivé i když je zde často dost lidí a jde vidět, že toho mají na starost opravdu hodně. I v dnešní době je nedostatek lékařů a k těm kvalitním je prostě nutnost se objednat, aby člověk nečekal. Proto jsem s čekací dobou nikdy neměl problém a nestrávil jsem zde více než hodinu ani při podrobnějším vyšetření.

Děkuji pane doktore za lidskost při léčbě našich synů, obrovskou ochotu a skvělý přístup. Dle mého názoru není lepší lékař, dojíždíme skoro 100 km, našli jsme jej na doporučení známých i kolegů z práce, jediný lékař, který byl ochotný zajímat se o zdravotní stav mého půl ročního syna ( myslím obor Imunologie) ,děkujeme i sestřičkám jak z Místku, tak z Metylovic , moc pěkně se k dětem chovají, mají trpělivost . DĚKUJEME.

Jsme velmi spokojeni,. Nebýt pana doktora dodnes syna léčí dětská lékařka měsíc co měsíc antibiotiky a kdo ví jak by dopadl. Díky panu doktorovi jsme už v rukách velmi kvalitních lékařů a diagnostika a léčba se ubírá úplně jiným směrem, Za to mu od nás patří obrovský dík..

Zajeďte si do Metylovic.je tam kratší objednací doba a sestřička je moc milá,vstřícná a hlavně moc hezká!!!Ne jako v Místku,kde je neochotná,telefony nezvedá..,pan doktor by ji měl vyměnit.

Velice profesionální a lidský přístup ,se kterým jsem se v oblasti zdravotnictví nesetkala .Mohu jen doporučit!!!

nejlepší

skvělý

Dobrý den. Přes dvacet let navštěvuji a pravidelně docházím na testy k panu doktorovi. Začala jsem k němu chodit se synem i já sama. Syna vyléčil z alergií. Pan a říkám, že je to PAN DOKTOR, i když je maximálně vytížený ví jak léčí, co léčí. Při každé návštěve se mi max. věnuje, komunikuje a daných potížích. Čekací doba je někdy opravdu dlouhá, ale proč? Má spoustu pacientů a jejich čím dál víc. A proč? Asi bude a je opravdu jeden z nejlepších alergologů a imunologů. Proto by se chtěl každý pacient u něj léčit a proto se prodlužuje i ta čekací doba. Jak jednoduché vysvětlení. Chce se jen trochu obrnit a mít trpělivost. A co se týče jeho zdravotní sestřičky? Je milá, obětavá a má spoustu práce. Dělá sestřičku, telefonistku, úřednici a do toho všeho jí nedočkaví pacienti klepou na dveře. Je to jen jedná osoba, která má dvě ruce, dvě nohy a jednu hlavu. Divím se někdy že má tak pevné nervy a odolává pacientům-křiklounům, kteří umějí jen urážet a křičet. Byla jsem už svědkem takového výstupu vůči její osobě. Akorát jsem před ní smekla, protože já na jejím místě už bych s tou paní asi vyběhla.Na závěr bych všem v ordinaci chtěla poděkovat za obětavost a péči. Děkuji JarkaG

Znám pana doktora už dlouho, vyléčil oba moje syny.

Musím říci, že velice lituji tohoto hodnocení, které zde musím napsat. Pan doktor je odborník, který mi kdysi opravdu pomohl, bohužel jeho nedostupnost stírá veškeré jeho kvality. Na co je lékař, který sedí zadkem na pěti židlích, na nic nemá pořádně čas. Již dva roky, se snažím k němu dovolat, zkoušela jsem to i dvacetkrát denně, ale neúspěšně. Nakonec jsem se rozhodla si vzít volno na čtvrtek, kdy se nikdy nemuselo objednávat, bohužel jsem zjistila, že volné čtvrtky byly zrušeny. Proč to neměl uvedeno na svých stránkách? Pan doktor tady již není stoprocentně pro své pacienty a z toho důvodu nemůžu tvrdit, že je dobrý lékař, když mi nedokáže pomoci v době, kdy to opravdu nejvíce potřebuji. Bohužel si již hledám nového alergologa.