Radim Dudek, imunolog Frýdek-Místek

MUDr. Radim Dudek

Imunolog Více

40 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ke splavu 1568, Frýdek-Místek
Odborný lékař dětská alergologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
40 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Děkuji pane doktore za lidskost při léčbě našich synů, obrovskou ochotu a skvělý přístup. Dle mého názoru není lepší lékař, dojíždíme skoro 100 km, našli jsme jej na doporučení známých i kolegů z práce, jediný lékař, který byl ochotný zajímat se o zdravotní stav mého půl ročního syna ( myslím obor Imunologie) ,děkujeme i sestřičkám jak z Místku, tak z Metylovic , moc pěkně se k dětem chovají, mají trpělivost . DĚKUJEME.


J
Ověřeny pacient

Jsme velmi spokojeni,. Nebýt pana doktora dodnes syna léčí dětská lékařka měsíc co měsíc antibiotiky a kdo ví jak by dopadl. Díky panu doktorovi jsme už v rukách velmi kvalitních lékařů a diagnostika a léčba se ubírá úplně jiným směrem, Za to mu od nás patří obrovský dík..


H
Ověřeny pacient

Zajeďte si do Metylovic.je tam kratší objednací doba a sestřička je moc milá,vstřícná a hlavně moc hezká!!!Ne jako v Místku,kde je neochotná,telefony nezvedá..,pan doktor by ji měl vyměnit.


Ověřeny pacient

Velice profesionální a lidský přístup ,se kterým jsem se v oblasti zdravotnictví nesetkala .Mohu jen doporučit!!!


nejlepší


skvělý


Ověřeny pacient

Dobrý den. Přes dvacet let navštěvuji a pravidelně docházím na testy k panu doktorovi. Začala jsem k němu chodit se synem i já sama. Syna vyléčil z alergií. Pan a říkám, že je to PAN DOKTOR, i když je maximálně vytížený ví jak léčí, co léčí. Při každé návštěve se mi max. věnuje, komunikuje a daných potížích. Čekací doba je někdy opravdu dlouhá, ale proč? Má spoustu pacientů a jejich čím dál víc. A proč? Asi bude a je opravdu jeden z nejlepších alergologů a imunologů. Proto by se chtěl každý pacient u něj léčit a proto se prodlužuje i ta čekací doba. Jak jednoduché vysvětlení. Chce se jen trochu obrnit a mít trpělivost. A co se týče jeho zdravotní sestřičky? Je milá, obětavá a má spoustu práce. Dělá sestřičku, telefonistku, úřednici a do toho všeho jí nedočkaví pacienti klepou na dveře. Je to jen jedná osoba, která má dvě ruce, dvě nohy a jednu hlavu. Divím se někdy že má tak pevné nervy a odolává pacientům-křiklounům, kteří umějí jen urážet a křičet. Byla jsem už svědkem takového výstupu vůči její osobě. Akorát jsem před ní smekla, protože já na jejím místě už bych s tou paní asi vyběhla.Na závěr bych všem v ordinaci chtěla poděkovat za obětavost a péči. Děkuji JarkaG


Znám pana doktora už dlouho, vyléčil oba moje syny.


Ověřeny pacient

Musím říci, že velice lituji tohoto hodnocení, které zde musím napsat. Pan doktor je odborník, který mi kdysi opravdu pomohl, bohužel jeho nedostupnost stírá veškeré jeho kvality. Na co je lékař, který sedí zadkem na pěti židlích, na nic nemá pořádně čas. Již dva roky, se snažím k němu dovolat, zkoušela jsem to i dvacetkrát denně, ale neúspěšně. Nakonec jsem se rozhodla si vzít volno na čtvrtek, kdy se nikdy nemuselo objednávat, bohužel jsem zjistila, že volné čtvrtky byly zrušeny. Proč to neměl uvedeno na svých stránkách? Pan doktor tady již není stoprocentně pro své pacienty a z toho důvodu nemůžu tvrdit, že je dobrý lékař, když mi nedokáže pomoci v době, kdy to opravdu nejvíce potřebuji. Bohužel si již hledám nového alergologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Lékař,jakých moc není.Mám v něho naprostou důvěru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti