MUDr. Radek Včelař

Zubař Více

Nový Hrozenkov 1 adresa

Stomacentrum Nový Hrozenkov
Nový Hrozenkov 847, Nový Hrozenkov

Pana doktora mooc doporučuju.Vzdy nám ve všem vyšel vstříc,pomohl i v těch nejsložitějších chvílích.Deti se na návštěvu k němu strašné těší.Sestricka je milá, úžasná dáma.

Pan doktor, který nyní ordinuje na Prostřední Bečvě je skvělý. Výborný přístup, kvalitně odvedená práce.
Je lidský, empatický, má k sobě šikovnou sestru.
Líbil se mi jeden zážitek kdy sestra v ordinaci zesílila rádio při vrtání aby s děti v čekárně nevyděsily. za mě tedy 100%

Vynikající zubař, vše vysvětlí, navrhne různá řešení (včetně výhod a nevýhod), doporučí další postup... Skvělý přístup k dětem, milé, profesionální vystupování, ochota, důraz kladený na prevenci... Kladně hodnotíme (celá rodina) i velmi ochotný a vstřícný přístup sestřičky. S péčí jsme na 100% spokojeni a DĚKUJEME!!! :-)

Chodíme k panu doktorovi celá rodina. Výborně odvedená práce, příjemné vystupování a hlavně to skvěle umí s dětmi. Naše děti se vyloženě na pana doktora těší. DOPORUČUJEME.

Pan doktor je velice šikovný a příjemný.Odvádí skvělou práci,pěkně vysvětlí, co bude dělat.Jediným jeho mínusem a dost velikým je sestřička se kterou pracuje.Taková neochota a oprsklost snad ani není možná....Škoda že mu kazí jméno.

Velmi příjemný přístup, ochota,srozumitelné vysvětlení problému, který pacient má i toho,jaké řešení lékař navrhuje a co bude pacientovi dělat.

Pan doktor je velmi fajn.Skoda že odchází z Nového Hrozenkova.Zanechá tu spoustu pacientu kteří s ním byli velmi spokojeni.

je velmi fajn,zitra k nemu jdu tak dougam ze na neho nezmenim nazor

Výborný pan doktor. Dbá na prevenci, namísto zanedbání a následnému vrtání a trhání zubů - jak tomu bylo u mého bývalého stomatologa.
Odborník za slovo vzatý;) Nedám na něj dopustit a všem doporučuji!!

Pan doktor je velice příjemný a šikovný.Trhal mi postupně tři osmičky a vždy to bylo bezbolestně a během pár minut hotovo.Teď už se zubaře nebojím.