MUDr. Radek Včelař

Zubař Více

Nový Hrozenkov 1 adresa

10 názor

Adresa

Stomacentrum Nový Hrozenkov
Nový Hrozenkov 847, Nový Hrozenkov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora mooc doporučuju.Vzdy nám ve všem vyšel vstříc,pomohl i v těch nejsložitějších chvílích.Deti se na návštěvu k němu strašné těší.Sestricka je milá, úžasná dáma.

D
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor, který nyní ordinuje na Prostřední Bečvě je skvělý. Výborný přístup, kvalitně odvedená práce.
Je lidský, empatický, má k sobě šikovnou sestru.
Líbil se mi jeden zážitek kdy sestra v ordinaci zesílila rádio při vrtání aby s děti v čekárně nevyděsily. za mě tedy 100%

E
Ověřený profil

Vynikající zubař, vše vysvětlí, navrhne různá řešení (včetně výhod a nevýhod), doporučí další postup... Skvělý přístup k dětem, milé, profesionální vystupování, ochota, důraz kladený na prevenci... Kladně hodnotíme (celá rodina) i velmi ochotný a vstřícný přístup sestřičky. S péčí jsme na 100% spokojeni a DĚKUJEME!!! :-)


Chodíme k panu doktorovi celá rodina. Výborně odvedená práce, příjemné vystupování a hlavně to skvěle umí s dětmi. Naše děti se vyloženě na pana doktora těší. DOPORUČUJEME.


Pan doktor je velice šikovný a příjemný.Odvádí skvělou práci,pěkně vysvětlí, co bude dělat.Jediným jeho mínusem a dost velikým je sestřička se kterou pracuje.Taková neochota a oprsklost snad ani není možná....Škoda že mu kazí jméno.


Velmi příjemný přístup, ochota,srozumitelné vysvětlení problému, který pacient má i toho,jaké řešení lékař navrhuje a co bude pacientovi dělat.


Pan doktor je velmi fajn.Skoda že odchází z Nového Hrozenkova.Zanechá tu spoustu pacientu kteří s ním byli velmi spokojeni.


je velmi fajn,zitra k nemu jdu tak dougam ze na neho nezmenim nazor


B

Výborný pan doktor. Dbá na prevenci, namísto zanedbání a následnému vrtání a trhání zubů - jak tomu bylo u mého bývalého stomatologa.
Odborník za slovo vzatý;) Nedám na něj dopustit a všem doporučuji!!


V

Pan doktor je velice příjemný a šikovný.Trhal mi postupně tři osmičky a vždy to bylo bezbolestně a během pár minut hotovo.Teď už se zubaře nebojím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu