Klučovská 1280, Český Brod

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pan doktor vyléčil naší fence dlouhodobý zánět na tlapce. Po ukončení léčby konečně přestaly opakované problémy. Je velmi empatický, profesionální, všechno v klidu vysvětlí a jedná rozvážně. Má skvělý přístup ke zvířátkům i k jejich majitelům. S péčí jsme byli moc spokojení.

Návštěva u pana doktora Musila nemohla být lepší.Fenku podrobně vyšetřil, šel s námi i ven, aby jí viděl v pohybu, na vše bylo dost času, podrobně mi vše vysvětlil.Škoda že je od nás daleko, nechodila bych už jinam.I prostředí kliniky je fajn, dobře jsme vše našli, dostatek místa na parkování.Možnost platit kartou též oceňuji.

Umístění: Ordinace kontrola kloubů a páteře mladé fenky

Nikdy jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem jako má pan doktor Musil. Vše nám vysvětlil, na fenku byl neskutečně hodný a vše proběhlo úplně skvěle. Výborný profesionál a skvělý člověk v jedné osobě :)

Umístění: Ordinace Kulhání psa

Pan doktor je skvělý.
Velmi příjemný přístup, vše vysvětlí, pomůže. Nám už podruhé. Poprvé při přetržení vazu v koleni zadní nohy operací, metodou TTA, kterou mému psovi dělal před dvěma roky, tentokrát to byla packa na přední noze. Problém se vyřešil bez chirurgického zákroku. Moc děkuji a doporučuji!

Umístění: Ordinace RTG, očkování, konzultace

Byla jsem jako vždy nesmírně spokojená s ochotou pana doktora Musila, jeho profesionalitou, ale i s přístupem a péčí celého personálu. Děkuji Vám

Na pana doktora jsem si našla reference na internetu a nechala jsem u něj operovat svoji fenku jihoruského ovčáka metodou TTA z důvodu částečně přetrženého kolenního vazu. Pan doktor všechno podrobně vysvětlil, před operací vyloučil laboratorními testy i jiné možné příčiny kulhání moji fenky pro případ, že by operace nebyla nutná, která tak i tak nakonec musela proběhnout, ale člověk má klid, že nenechal nic náhodě. Skvělý profesionální a osobní přístup. V čekárně se máte možnost potkat s jeho pacienty různých plemen a od jejich majitelů je slyšet samá chvála . Do kliniky v Brandýse n.Labem za ním cestují lide dokonce i z Krkonoš. V minulosti jsem navštěvovala několik veterin v okolí Prahy, většinou podle místa bydliště , ale nikdy jsem neslyšela tolik chvály na jediného lékaře. Jsem spokojená že se moje fenka dostala právě do jeho péče. Doporučuji všem a děkuji panu doktorovi.

Pan doktor v letošním roce operoval koleno našemu 9ti letému labradorovi Fidovi, který si přetrhl vaz. Náročná operace dopadla skvěle a Fidouš běhá jak za mlada. Přístup a péče pana doktora Musila, který napřed vše vysvětlí a existuje li více variant léčby tak k nim sdělí přednosti a rizika, je naprosto skvělá a to až tak, že musím jen litovat, že má nemocná kolena nemůže léčit on. Léčbu u pana doktora Musila a stejně tak u pana doktora Láničky, který toto poškození kolene bezchybně diagnostikoval nelze než všem doporučit . Miloslav Dusil

..pan doktor mi před pár lety operoval fenečku amerického kokršpaněla..přetržené kolenní vazy.. a v čas opearce se ukázalo, že nejen to je problém.. čéška obrousila klouní hlavici a kolénko nefungovalo jak mělo.. Pan doktor Musil kloub opravil..udělal plastiku kolenního kloubu, opravil vazy.. Operace bylaprecizně provedena, fenečka se zotavila velice dobře..A ve svých 9 letech,po vyhojení běhala a skákala líp jako za mlada :-)
Po několika měsících vytáhl dráty z kolénka, opět s veškerou péčí, že jsme ani nepostřehli nějaký zákrok..
Pan doktor se nám věnoval, vše vysvětlil a pooperační péče byla také velice vstřícná.. Moje holčička se nikdy k němu do ordinace nebála vstoupit. Citlivý přístup a vlídné zacházení s touhou pomoci, snad vycítila i ona..
Děkuji, pane doktore, a přeji hodně radosti z Vaší práce..a moře energie..

vstřícný přístup, prvotřídní péče

Jen bych si přála aby takových veterinářů bylo více- a některý by byl blíže:-)) I když v ordinaci jsme potkali i lidi, co za ním jezdili přes celou republiku (my jsme z Prahy,a tak to máne "jen" přes hodinku)
Vždy nám vše vysvětlí, udělá pro psa maximum (čistění zubního kazu bez uspání kvůli vysokému věku psa) a snaží se pomoci i nad rámec povinností.
Prostě je skvělý:-)