Klučovská 1280, Český Brod

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace kontrola kloubů a páteře mladé fenky

Nikdy jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem jako má pan doktor Musil. Vše nám vysvětlil, na fenku byl neskutečně hodný a vše proběhlo úplně skvěle. Výborný profesionál a skvělý člověk v jedné osobě :)

Umístění: Ordinace Kulhání psa

Pan doktor je skvělý.
Velmi příjemný přístup, vše vysvětlí, pomůže. Nám už podruhé. Poprvé při přetržení vazu v koleni zadní nohy operací, metodou TTA, kterou mému psovi dělal před dvěma roky, tentokrát to byla packa na přední noze. Problém se vyřešil bez chirurgického zákroku. Moc děkuji a doporučuji!

Umístění: Ordinace RTG, očkování, konzultace

Byla jsem jako vždy nesmírně spokojená s ochotou pana doktora Musila, jeho profesionalitou, ale i s přístupem a péčí celého personálu. Děkuji Vám

Na pana doktora jsem si našla reference na internetu a nechala jsem u něj operovat svoji fenku jihoruského ovčáka metodou TTA z důvodu částečně přetrženého kolenního vazu. Pan doktor všechno podrobně vysvětlil, před operací vyloučil laboratorními testy i jiné možné příčiny kulhání moji fenky pro případ, že by operace nebyla nutná, která tak i tak nakonec musela proběhnout, ale člověk má klid, že nenechal nic náhodě. Skvělý profesionální a osobní přístup. V čekárně se máte možnost potkat s jeho pacienty různých plemen a od jejich majitelů je slyšet samá chvála . Do kliniky v Brandýse n.Labem za ním cestují lide dokonce i z Krkonoš. V minulosti jsem navštěvovala několik veterin v okolí Prahy, většinou podle místa bydliště , ale nikdy jsem neslyšela tolik chvály na jediného lékaře. Jsem spokojená že se moje fenka dostala právě do jeho péče. Doporučuji všem a děkuji panu doktorovi.

Pan doktor v letošním roce operoval koleno našemu 9ti letému labradorovi Fidovi, který si přetrhl vaz. Náročná operace dopadla skvěle a Fidouš běhá jak za mlada. Přístup a péče pana doktora Musila, který napřed vše vysvětlí a existuje li více variant léčby tak k nim sdělí přednosti a rizika, je naprosto skvělá a to až tak, že musím jen litovat, že má nemocná kolena nemůže léčit on. Léčbu u pana doktora Musila a stejně tak u pana doktora Láničky, který toto poškození kolene bezchybně diagnostikoval nelze než všem doporučit . Miloslav Dusil

G

..pan doktor mi před pár lety operoval fenečku amerického kokršpaněla..přetržené kolenní vazy.. a v čas opearce se ukázalo, že nejen to je problém.. čéška obrousila klouní hlavici a kolénko nefungovalo jak mělo.. Pan doktor Musil kloub opravil..udělal plastiku kolenního kloubu, opravil vazy.. Operace bylaprecizně provedena, fenečka se zotavila velice dobře..A ve svých 9 letech,po vyhojení běhala a skákala líp jako za mlada :-)
Po několika měsících vytáhl dráty z kolénka, opět s veškerou péčí, že jsme ani nepostřehli nějaký zákrok..
Pan doktor se nám věnoval, vše vysvětlil a pooperační péče byla také velice vstřícná.. Moje holčička se nikdy k němu do ordinace nebála vstoupit. Citlivý přístup a vlídné zacházení s touhou pomoci, snad vycítila i ona..
Děkuji, pane doktore, a přeji hodně radosti z Vaší práce..a moře energie..

vstřícný přístup, prvotřídní péče

Jen bych si přála aby takových veterinářů bylo více- a některý by byl blíže:-)) I když v ordinaci jsme potkali i lidi, co za ním jezdili přes celou republiku (my jsme z Prahy,a tak to máne "jen" přes hodinku)
Vždy nám vše vysvětlí, udělá pro psa maximum (čistění zubního kazu bez uspání kvůli vysokému věku psa) a snaží se pomoci i nad rámec povinností.
Prostě je skvělý:-)

urcite je super ...lekar ...marus ..

Pan doktor operoval přetrženou šlachu v koleně mého 4letého křížence stafforda a labradora. Musím říct, že jsem byla naprosto spokojena a výsledek je perfektní.

Při úvodní návštěvě se nám pan doktor věnoval přes hodinu! Pečlivě pejska vyšetřil, sdělil mi diagnózu, přesně popsal, co to znamená a jaká jsou možná řešení a dopodrobna mi vysvětlil všechny výhody a nevýhody. Musím říct, že bych si přála, aby se mi můj vlastní doktor tak věnoval, jako se věnoval tenhle mému psovi :-))

V den operace proběhlo všechno v pořádku, večer už psík pomalu vstal a byl schopen dojít se vyvenčit. Když se sundali obvazy a ukázala se jizva, bylo vidět, že si pan doktor dal péči i se šitím, i když jde vlastně "jen" o psa. Rána se krásně hojila a pes velmi brzo po operaci začal na nohu našlapovat a používat ji.

Cena operace byla něco kolem deseti tisíc a ještě mi vyšli vstříc s rozdělením na dvě splátky.

Velká radost pro mě byla vidět rozdíl před a po operaci, kdy před operací pes na nohu vůbec nestoupal a již velmi brzo po operaci ji zase začal používat a chodil.

Teď dva měsíce po operaci je jizva krásně zhojená a pejsek bezstarostně běhá a kdyby neměl na koleni jizvu, tak by člověk nevěřil, že má za sebou operaci kolene.

Rozhodně se mi vyplatilo dojet ten kousek z Prahy do Českého Brodu za panem doktorem Musilem a můžu ho jen doporučit.