Radek Bayer, veterinář Mělník

MVDr. Radek Bayer

Veterinář Více

Pražská 338/26, Mělník

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Začali jsme k MVDr.Bayerovi chodit se štěnátky Azawaka-očkování,čipování...a jsem spokojená :-) příjemný vet s hezkým vztahem ke zvířeti..profes.přístup i rady.

G

Výborný veterinář, skutečný odborník, lidský přístup, pěkný vztah ke zvířatům, netahá z lidí zbytečně peníze, ochotný. Veterinář, kterému můžete důvěřovat. Dlouho jsem takového hledala. G. F.

Velice rozumný veterinář, který je ochotný. Je vidět, že ho práce se zvířaty baví a má velmi profesionální přístup. Chová se ke zvířeti, jako by byl sám jeho majitelem. Výkony (operace, vyšetření atd..), které provádí, nedělá za účelem obohacení. Naprostá spokojenost a můžu doporučit pana doktora Bayera všem, kteří chtějí pro své mazlíčky jen to nejlepší.

K panu BAYEROVI chodíme se všemi zvířaty (nejen s domácími mazlíčky) a vždy se setkáme s ochotou a profesionálním přístupem.

Rozumný veterinář s rozumným přístupem. Dr. Bayer úspěšně léčí našimi zvířátka již několik let. Absolvovali jsme i několik operací a vždy vše v pořádku.