Radana Mrlíková, zubař Bojkovice

MUDr. Radana Mrlíková

Uložit

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 577, Dolní Bečva
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Paní doktorku už nikdy více!! Celou dobu se chovala velmi arogantně, což bych překousla, kdyby byla ve své profesi dobrá. Po dvou nekvalitně vyvrtaných zubech jsem přešla k jinému zubaři, který mi našel 4 kazy, o kterých jsem neměla ani tušení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Zlaté ruce!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Paní doktorka Mrlíková je nejen výborná ve svém oboru a všem velmi doporučuji, ale je i velmi kvalitní člověk, kterých není mnoho. Hodnocení některých "nespokojených" mě opravdu rozesmálo. Nejvíce rozvášněná paní, která má evidentně rentgenové vidění přes zeď a výtečně vyvinutý sluch, nebo což je více pravděpodobné, má dar změnit se třeba v mouchu a nepozorovaně vletět do ordinace, zhlédnout a vyslechnout celou situaci a současně sedět v čekárně,cítit se hromadně trapně a ještě k tomu utírat slzy ponížené manželce s dítětem na klíně a při tom všem objektivně ohodnotí celou situaci a ještě v tom shonu objeví pikantnosti z doktorčina intimního života....v tom musí být háček, to by sama nezvládla ...tato rozvášněná paní, která zde píše, musela mít komplice, který má přinejmenším podobné schopnosti jako ona sama, tipuju proměnu na myš.....ale proboha! já když u paní doktorky naposledy byla na prohlídce, viděla jsem tam kocoura v botách, že on tu myš sežral???!!!
Alena Pobořilová


Je to moje 4-tá zubařka a zatím nej co jsem měla. Samozřejmě ze začátku působila arogantně, ale člověk si na ní musí zvyknout tak jak na kterou koliv jinou osobu. Já ji můžu jen děkovat za rychlé a kvalitný služby


Paní doktorko,
chtěla jsem vám poděkovat za výborné ošetření. Jste moc milá a příjemná.

VAŠE VĚRNÁ PACIENTKA


T
Ověřeny pacient

Myslím si, že paní doktorka je ochotná a pečlivá. Na mě působí profesionálně. Používá moderní metody a určitě bych neměnila.


Ověřeny pacient

Paní vy jste buď strašně stará a nebo opravdu hloupá, že nechápete chování paní doktorky. My chodíme vždy s manželem a nikdy jsem nic na paní doktorce neshledala nic špatného. Jo jestli jí tam paní přišla po x letech s pusou plnou kazů, tak to se nedivte, že byla nepříjemná.A jinak paní doktorka je ta nej už jenom proto, že zvládá i práci sestry-je opravdu šikovná, kdyby v této republice bylo více takových zubařů, tak by to bylo fakt super. S pozdravem


K

Paní doktorku vřele doporučuji - má profesionální přístup, moderní metody, je pečlivá a prozíravá. Obavy ze zubaře u ní nejsou na místě - vše dokonale vysvětlí a udělá vše pro to, aby prohlídka a zákroky byly co nejméně bolestivé a nepříjemné. Děkuji!


A
Ověřeny pacient

Neznám lepšího zubaře než je paní Radana Mrlíková. Jsem u ní asi 4 roky a nemůžu si na nic stěžovat a taky jsem se díky ní zbavila strachu ze zubaře. Za to jí moc a moc děkuji.


N

K paní doktorce jsem přešla od jiného lékaře, neboť jsem nebyla spokojena s jeho péčí a udělala jsem velmi dobře. Paní doktorka mi po důkladné prohlídce objevila větší počet starých kazů, které můj předchozí lékař "přehlédl", i když jsem jej pravidelně navštěvovala 2x ročně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti