MUDr. Radana Benešová

Pediatr Více

Klenčí pod Čerchovem 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
č.d. 285, Klenčí pod Čerchovem

Paní doktorka je velice laskavá, jsem ráda, že mi necpe do dětí antibiotika, pokud to není nevyhnutelné. Navíc pro nás vždy dělá více než je její povinnost, což se dnes už normálně nevidí. Jsem jí velice vděčná. Má výborný odhad. Jsme s ní velice spokojeni.

S péčí této lékařky jsem spokojen a ze svého pohledu nemám žádných výhrad. Vždy když jsem byl s dětmi u lékařky já, jako otec, byla vždy laskavá a přívětivá. Možná by bylo dobré, aby jste vy- maminky- občas k lékařce vyslaly s dětmi partnera, aby i lékařka se zdravotní sestrou měli nějakou změnu.

Znám přívětivější a fundovanější pediatry. Když je dítě nemocné, nezáleží přeci na tom, zda je místní nebo "přešlé" od jinud. Moje dcera to u ní nikdy neměla lehké.

Je to ta nejlepší doktorka jakou si můžu pro své děti přát. Péče, ochota, laskavost ...

S péčí paní doktorky jsme velmi spokojeni,je to dobrá lékařka kterou jsem nejprve navštěvovala já a teď už 18. let i moje děti.Vždy nám pomohla a několikrát pro nás udělala víc než bylo její poviností,za což jsem jí v dnešní tržní době velmi zavázaná.