Urologická ordinace
Kollárova 664/1, Litovel

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pan doktor by měl nejspíš vyměnit sestru!!!
Sestra neumí zorganizovat přijímání pacientů a ti jsou pak nuceni strávit v malé, nevětrané a zpravidla zaplněné čekárně i tři hodiny čekáním než přijdou na řadu.
Ačkoliv jsou dveře čekárny v Litovli polepené načmáranými vzkazy jak se objednává a od kdy, tak nějaký termín objednání nakonec neplatí. Je to jeden velký chaos doplněný úsečným pokřikováním sestry a práskáním dveří, napomínáním, vytýkáním pacientům co mají, nemají dělat. Přes dveře, které mají větrací otvor, poslouchá co si pacienti povídají a neváhá přes ty dveře na pacienty vykřikovat svoje odpovědi. Je pochopitelné, že svojí praxí sestry získala určité znalosti a dovednosti, přesto by neměla překračovat hranice své profesionální pravomoce a sdělovat - připomínat pacientovi jeho diagnozu. Před ostatními v čekárně!

Bohužel nemohu popsat škálu nedostatků tohoto "doktora" a varovat tak další lidi, protože se pak příspěvek nezveřejní!!! Asi se smí jen chvílit nebo co! příspěvek ze 3. března 2009 jako by mi mluvil z duše. navíc dlouhodobě léčil úplně jinou nemoc a vlastně jen hodně zdržel léčbu vážné nemoci. Raději jinam!

Velice kvalitní lékař. Profesionál, mohu jen doporučit.

ochotný specialista

Laskavý přístup k pacientům, příjemné vystupování, poskytuje péči na dobré úrovni

DLOUHO JSEM JEZDILA SE SVÝM SYNEM DO FAKULTNÍ NEMOCNICE V OLOMOUCI - NA UROLOGII - A PŘESTO ,ŽE JSEM ZDRAVOTNÍ SESTŘIČKA ,TAK PŘÍSTUP, KTERÝ MÁ PERSONÁL UROLOGICKÉ AMBULANCE VE FN OLOMOUC, BYCH NEPŘÁLA ANI NEJVĚTŠÍMU NEPŘÍTELI.
POTOM MI NAŠTĚSTÍ ZNÁMÁ DOPORUČILA PANA DOKTORA ARZOUNIHO - A NEZNÁM LEPŠÍHO LÉKAŘE.
VŘELE DOPORUČUJI. KÉŽ BY BYLO TAKOVÝCH LÉKAŘŮ VÍCE.
JANA MALÁ

Je to vynikající doktor. Vřele všem doporučuji.

Tento doktor poskytuje kvalitní komplexní vyšetření, dobrý a citlivý osobitý a individuální přístup !! Všem ho doporučuji !!

Měla sem delší dobu problémy se zánětem močových cest, obvodní lékařka mi napsala nějaké léky, a nepomohly. Nakonec mě poslala k panu doktorvi a od té doby mám docela klid, čeká mě te´dka operace tak snad už se potíží zbavím na pořád, jinak bez něj bych ani nevěděla, že sem prodělala zánět ledvin. je to fajn doktor, vždycky milý a sestřička také. Jdu k nim vždy ráda a nikdy se u nich ničeho nebojím, protože všechno do podrobna vysvětlí.

Lidský přístup k pacientům, velice milý a ochotný pan doktor. On i sestřička jsou skvělí.