č.d. 257, Vacenovice
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

K paní doktorce chodím asi 18 let a jsem velmi spokojen, příjemná, milá, vždycky mě pomohla, děkuji.

G

Děs a hrůza....žádné preventivní prohlídky, žádné změření tlaku, když k ní člověk přijde.....styl něco si kupte v lékárně a poplatky vybírá, i když Vás neošetří, napříše např. jen recept či vezme krev.....nebo někdy ještě vyšší poplatek, když si po ní dovolíte chtít nějaký papír, omluvenku apod. Neměla by po ní jít pojišťovna nebo jine vyšší sféry, když dává navíc všude razítko svého bývalého!!!!!

Během 5 let , kdy jsem byla zaregistrovaná a paní doktorky ani jedna preventivní prohlídka a při sebemenším problému jsem se měla léčit doma tím, čím jsem zvyklá nebo mi napsala Penicilin- pochybuji, že paní doktorka umí napsat i jiný lék....

Jsi nejlepší Petro! A sestřička taky! :-)

Dle mích osobních zkušeností kvalitní lékařka. Po absolvování dvou zbytečných operací to byla právě paní doktorka, která určila jednoznačně diagnózu a příčinu mích několikaletých zdravotních potíží za což jí patří můj dík. Jsem přesvědčený o tom, že je to lékařka nejlepší a na svém místě a to nejen jako pediatrička.