Psychologie Plzeň – Mgr. Petra Štefflová

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Krizová intervence

Psychologické vyšetření

Psychoterapie dětí a dospívajících +2 Více

Rodinná psychoterapie

Rodinné psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Psychologie Plzeň – Mgr. Petra Štefflová

JSEM TU PRO VÁS. Psychoterapii se věnuji již 26 let. Kromě dosaženého vzdělání, výcvikových programů a kurzů mám za sebou bohatou praxi, která je v to...

Léčené nemoci

• Partnerské vztahy psychoterapie plzeň
  • Partnerské vztahy psychologie plzeň
  • Rodinná psycholožka plzeň
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: Psychologie Plzeň – Mgr. Petra Štefflová Jiný

Po letech hledání terapeuta, který by mi vyhovoval, mi byla doporučena Petra Štefflová. Nyni je to cca 3 roky, co scházíme, a já jsem vděčná za každé sezení. Naučila jsem se mnohem více zvládat svůj život, postarat se o sebe, když se mi nedaří, rozumět tomu, co se mi děje, umět s tím nakládat a take si sama sebe vážit. Budu vděčná pravděpodobně napořád. Děkuju!

Umístění: Psychologie Plzeň – Mgr. Petra Štefflová Jiný

Paní Štefflová mi moc pomohla a každé sezení bylo pro mě opravdovým přínosem. Je moc milá, vstřícná, chápavá a opravdu umí povzbudit.

Umístění: Psychologie Plzeň – Mgr. Petra Štefflová Jiný

Super! S paní Petrou Štefflovou jsem naprosto spokojená. Skvělý přístup, po sezení se vždy cítím lépe. Je příjemná, pozitivně naladěná a často se i zasmějeme.:) Již po jedné zkušenosti s jinou psycholožkou, mi tato vyhovuje mnohem více. Nemám vůbec co vytknout.