OČNÍ EU s.r.o.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
596 73.....

Běžný termín +7 Více

Laserová léčba šedého zákalu

Oct vyšetření • 250 Kč

Operace rohovky • 100 Kč

MUDr. Petra Pospíšilová vystudovala Lékařskou fakultu univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia v roce 1994 nastoupila na Oční oddělení Měs...

• šedý zákal

Předoperační vyšetření

Vyšetření sítnice

Vyšetření zrakového nervu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i celý personál je vždy velmi příjemný, ochotný, a zároveň profesionální. Velmi ráda chodím na oční. :)

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku DOPORUČUJI...je velmi milá,pečlivá,vše podrobně vysvětlí,moc hezky se chová i k malým dětem.Musím pochválit i sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S dcerou jsme navštívily oční ambulanci ve Frýdlantu n.O, byla jsem naprosto spokojená, paní MUDr. Petra Pospíšilová, sestřičky i prostředí bylo velmi příjemné. Mohu jen doporučit. Překvapil mne i široký výběr brýlí, které si na místě můžete hned objednat, to je podle mého názoru skvělé, vše zařídíte na jednom místě.

Profesionální přístup, velice ohleduplné chování a krásné prostředí. žádné čekací doby - přišel jsem v uvedený čas a ihned jsem byl odbaven. Mohu jen doporučit a poděkovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost s přístupem a profesionalitou paní doktorky a celého jejího týmu. Všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Opět oceňuji profesionalitu nejen paní doktorky, ale i sester, precizní vyšetření, srozumitelné a ochotné vysvětlení výsledků. 5 hvězdiček nemůže popsat mou naprostou spokojenost. Děkuji také za velmi dobrou organizaci, objednací časy berou skutečně vážně :-)

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

jsem spokojená s profesionálním přístupem můžu doporučit i pro rodiny s dětmi, byla jsem spokojená já i děti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající přístup a způsoby vyšetření paní doktorky Pospíšilové i ochota a vstřícnost sestřičky v ordinaci, děkuji, Kozelská.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí, velmi ochotný a milý personál, vyšli mi se vším vstříc, s úsměvem mi odpovídali na všechny mé "hloupé" dotazy. Vyšetření bylo rychlé, bez čekání, vzali mě hned, když jsem přišla, přesně, jak jsem byla objednaná. Paní doktorka Pospíšilová je pečlivá, pozorná a velmi milá.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mám červené bělmo levého oka, v pondělí bylo bělmo červené asi na čtvrt oka, dnes ráno (čtvrtek) je červené na půl oka.
    Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
    Při zčervenání oka je vždy vhodné navštívit svého nebo nejbližšího očního lékaře.

MUDr. Petra Pospíšilová

Dobrý den.
    Jak již předeslali mí kolegové-operativní řešení šedého zákalu je v dnešní době pro dobrého operatéra rutinní operace.Jak ale popisujete,Váš přítel je pacient zatížen autoimunitní chorobou.Což znamená,že takovéhoto pacienta je nutno podrobně před operací vyšetřit.Pokud není jiné oční onemocení než komplikovaný šedý zákal(způsobený celkovou léčbou kortikoidy),pak se dá předpokládat úplné vyléčení zraku.Jak již bylo řečeno,tak operace je u nás standartně hrazena ze zdravotního pojištění,ale už není řečeno,že nitrooční čočky hrazené pojišťovnou jsou většinou dosti nekvalitní a vzhledem k věku pacienta bych rozhodně doporučovala nadstandartní čočku.I když cena 60 000/oko se mi zdá vysoká.

MUDr. Petra Pospíšilová

• šedý zákal