Petra Pailová, ortodontista Chomutov

MUDr. Petra Pailová

Ortodontista

Partyzánská 976, Chomutov
Ortodoncie, zubní laboratoř

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Nejlepší ortodonistka. Podává kvalitní a profesionální výkony. :)

Názor přidán dne 21.06.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorku vřele doporučuji všem.

Nejlepšíí ortodonistka a musím říct že i pani doktorka Tresová .

nejlepší ortodonista co znam.

šikovný a ochotný kolektiv

Paní doktorka Pailová, stejně jako celý její kolektiv, je člověk naprosto na svém místě. Velmi profesionální a přitom přátelské chování, jasné vysvětlení, co s klientem bude, žádné mlžení. Všichni usměvaví, vše běží jako po drátkách, ani jednou se mi nestalo, že bych seděla v čekárně neúměrně dlouho jako v čekárnách u jiných ordinací. Vždycky mi vyšli vstříc. Čekárna velmi příjemná i pro děti, nic nepřipomíná, že jste ve zdravotnickém zařízení. Jedna s hvězdou.

Š

Paní doktorka má velmi příjemné vystupování a velmi dobře to umí s dětmi a v době kdy jsme k ní začaly s dcerou chodit tak šla dětem i příkladem, je odbornicí na svém místě

Tak ako predošlé komentáre, možem i ja potvrdiť jej príjemný pristup k pacientom, dobré vysvetlenie postupui liečby. Sestričky - milé,ochotné. Škoda len, že takýchto doktorov je strašne málo.

Vynikající lékařka. Má vynikající přístup k pacientům, vše vysvětlí, používá různé techniky, jaký bude postup, jak rovnání probíhá apod. Sestřičky velice příjemné a většinou objednaní pacienti se mohou spolehnout, že se na řadu dostanou tak, jak mají naplánováno