Ortodoncie, zubní laboratoř
Partyzánská 976, Chomutov

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodoncie, zubní laboratoř Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji, vše u ní proběhlo bez problému a sestřičky u ní v ordinaci jsou rovněž úžasné.

Umístění: Ortodoncie, zubní laboratoř Jiný

Přístup,postup,ochota, mohu jen doporučit.Velká spokojenost,vnuk chodí na rovnátka a rád.Vše mu vysvětlí,poradí.Více lékařů jako MUDR.Petra Pailova

Byla jsem velice spokojena. Pani doktorka me zachranila tesne pred odjezdem do zahranici. kdyz mi upravila dratek na rovnatkach, zcela zdarma, ackoliv jsem pacientka jine ordinace v Praze, kam bych uz nestihla zajet. Mockrat dekuji za rychlou sluzbu a perfektni klientsky servis!!

Umístění: Ortodoncie, zubní laboratoř Jiný

Absolutní spokojenost, chodila jsem k paní doktorce na rovnátka před cca 8 lety, nyní k ni bude chodit i můj syn.
Všichni moc milí a ochotni, bez pocitu vyhoření jako u jiných lékařů. I čekárna a ordinace jsou moderně a vkusně zařízený.

Umístění: Ortodoncie, zubní laboratoř Jiný

Profesionální přístup! Moc díky paní doktorce za konzultaci, vysvětlení a empatický přístup. Měl jsem rovnátka invisalign a max. spokojenost (cenově i snadným užíváním).

Nejlepší ortodonistka. Podává kvalitní a profesionální výkony. :)

Paní doktorku vřele doporučuji všem.

Nejlepšíí ortodonistka a musím říct že i pani doktorka Tresová .

nejlepší ortodonista co znam.

šikovný a ochotný kolektiv