Privátní stomatolog. ord. - ortodoncie
náměstí Osvoboditelů 820, Hradec Králové

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Privátní stomatolog. ord. - ortodoncie Jiný

Paní doktorka, je určitě dobrý lékař, ale rozhodně nemá cit pro lidskosti ani pochopení. Před cca rokem jsem čekala až mi zkontroluje rovnátka, které upravovala sestřička paní doktorka měla vedle pacienta, to není nic divného až na to, že ty samé rukavice použila na mě i pacienta vedle a to nemluvím o tom, že měla rýmu a nos si otírala do těch rukavic nebudu lhát bylo mi z toho opravdu blbě. Dále se mi stává už snad pravidelně každou návštěvu, že mám : natrhlé koutky, natrhlý ret, poškrabané dásňe a spoustu dalšího. Chodíme sem se sestrou a ona mi dává za pravdu jak je to zde hrozné. Musím, ještě zmínit čekací dobu jste objednání na nějaký čas a místo toho čekáte 30-60 minut než si Vás všimnou. Moje rada NECHOĎTE SEM

Neskutecne arogantni, neprijemna, pri praci az agresivni, strhavani zamecku i vytahovani dratku vzdy na silu, pokazde jsem odchazela s roztrhanymi koutky, poskrabanymi dasnemi a vycinenim, ze si mam laskave nosit vlastni ubrousky a luj na rty. Vrcholem bylo, kdyz mi upustila zapnutou vrtacku do pusy. Nejaka omluva nehrozi, naopak, cituji - "No to je vyborny, ted tam nic nevidim, vyplachni si to!" Lecbu zda se mi neumerne prodluzuje, sebemensi hloupost si nezapomene nauctovat. Cela procedura vyjde mnohem draz nez je puvodni rozpocet. Kdyz jsem se chtela po po peti letech domluvit na ukonceni, zcela nepokryte se mi vysmala. Co pekneho jsem si vyslechla nema cenu rozepisovat. Mam sice rovne zuby, ale take dodrbanou sklovinu, seskvarenou jizvu pod jazykem a nejspis dozivotni trauma ze zubarskeho kresla. Zcela uprimne pred touhle pani doktorkou varuju koho muzu.

Paní doktorka je velice nepříjemná a arogantní. Léčíme se již třetím rokem, bohužel sází na to, že v HK je opravdu těžké sehnat ortodontistu. Ač na počátku léčby předestře určitou částku, ve výsledku je částka o mnoho vyšší. Na dotaz ohledně postupu ke konci léčby mi arogantně odpověděla, že mám vše vysvětleno v papírech, které jsem před 3 lety obdržela a že nemá čas mi něco vysvětlovat... Sestry se u ní střídají jak na běžícím pásu, což také není normální... S dítětem do ordinace vůbec nejdete, po ošetření vyjde pouze sestra, zkontroluje, zda máte v pořádku platby, nebo zda máte opět platit a objedná vás a odcházíte. Pokud se potřebujete na něco zeptat paní doktorky, musíte se vnutit. Běžné čekací doby jsou 30-45 minut, ač jste objednaní na konkrétní čas. V porovnání léčby u jiných ortodoncistů je "drahá". My už jsme téměř u cíle, takže vydržíme, ale s druhým dítětem k této doktorce opravdu NE.

Paní doktorka je beze sporu profík, ale lidskosti a empatie moc nepobrala. Vždy když tam jdeme, tak mám pocit, že námi je pohrdáno. A také hrozná domluva. Když něco řekne, vy se podle toho zařídíte, ale příští návštěvu už to, tak nechce a plýtvání lidskou energií, krom té své, je pro ní asi normální.

Hrozná, nepříjemná, neochotná doktorka. Dlouhá léčba a nepříjemné jednaní. Už nikdy více přestoupil jsem jinam.

Měl jsem zuby v hrozném stavu ale paní doktorka mi je dala zase pěkně do pořádku. Dobrý přístup, rychlá léčba.

MUDr. Morávková se mi snažila srovnat zuby několik let...pro ni to bylo jistě velmi náročné a pro mě také - hlavně bolestivé, protože úprava byla opravdu velkého rozsahu. Nyní k ní už 5 let nechodím, ale mohu říct, že je to opravdu profesionál a snaží se pomoci co nejlépe. Zuby mám dnes díky ní krásné.

Paní doktorka je dobrá do doby než vyjádříte svuj názor. potom je velice nepříjemná a synovy při sundávaní rovnátek zámečky vylámala ze zubu tak že má porušenou sklovinu a jiný lékař nám dává zuby do pořádku.Takže máme zuby sice rovné ale porušené.Opravdu děkuji ale už nikdy více.

Dobrá lékařka, která se chová velice profesionálně. Člověk na svém místě!

Vyřešila moje hrůzostřašné zuby!!! Teď mám krásný úsměv:-)))
Doporučuji...