MUDr. Petra Kubelíková

Dietolog Více

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Riegrova 20/2645, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily dietologů v okolí

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Dostal jsem doporučení od svého zubaře na MUDr. Voldanovou kvůli ošetření mého dítěte bohužel kaz. Syn má hrůzu z vrtání zde byla možnost použít rajský plyn. Na konzultaci nám vše parádně vysvětlila. Ošetření bylo naprosto profesionální syn úplně v pohodě paní doktorka velmi milá rozhodně doporučuji. Škoda, že nebere nové pacienty okamžitě bych celou rodinu přeregistroval.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Dnes jsem byla ošetřena u paní doktorky a protože tam chodim s celou rodinou už 7let řekla jsem si, že si ji vyhledám abych přidala kladnou recenzi. Jsem překvapená jaké názory jsem zde našla.Nikdy jsem neměla žádný problém. Vždy mi vše vysvětlila a snažila se problém řešit, pravidelně mi provádí rentgen takže odhalila i skryté vady, které včas vyřešila.Od malička tam chodí i mé děti je k nim velice milá vše vysvětlí takže vůbec nemají strach. Za naši rodinu tedy jen velká pochva.Děkujeme paní doktorce i sestřičce.Rodina Zemanova

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Je mi líto, že jsem k paní doktorce chodila víc jak deset let a ještě k tomu jsem tam držela svou rodinu, i když mě už několikrát prosili, abychom od ní odešli. Chování paní doktorky je totiž neuvěřitelně arogantní. Paní doktorka by si měla uvědomit, že nejen ona je tu pro své pacienty, ale že i pacienti jsou důležití pro ni. Pokud se bude takhle chovat ke všem, nebude mít za chvíli komu spravovat zuby.

Normalni zubarka. Ani takovy, ani makovy, proste normalni standard. Pokud vyzadujete zachazeni s pacientem ve stylu tutu nunu samy usmev, dame injekci na bebicko, objednani na druhy den nebo starostlivost doktora co vidite v televiznim serialu, tak jdete nekam, kde se osetruje jen za hotovost.

K paní doktorce jsem přešla od svého původního stomatologa v jiném městě. Můj bývalý stomatolog mi nedokázal opravit sedmičku, do které mi stále dával výplň, která neustále vypadávala. Je pravdou, že od prvního objednání po telefonu jsem čekala na termín cca 3 nebo 4 měsíce, ale paní doktorka mi po skvělém zásahu (kdy jsem se sedmičkou musela dvakrát na pohotovost, předtím, než jsem k ní šla) sedmičku opravila. Byl to díky mému bývalému stomatologovi běh na dlouhou trať, ale sedmička drží, nic o ní nevím, a je to všechno v pořádku. Problémy s "moudráky" řeší, hlídá je, neustále při každé návštěvě dělá "obrázky" doporučila mi kliniku, kde mi je vyndají. Mohu jen a jen doporučit... Pro klienty, kteří byli, jsou a budou nespokojení jen jedna rada. Nejspíš jste zvyklí na stomatology, kteří si s Vámi povídají o životě a mají na vás čas 2 hodiny na křesle... O tom pomoc u zubaře opravdu není. Pokud si chcete povídat běžte na ulici. Paní doktorka je člověk, který ordinuje, činí, a pomáhá a nekrafe, jako někteří jiní stomatologové !!! Sestřička je velice vlídná, vždy mi řekne, kdy jsem byla naposled, a hned mě objedná na další termín !!!

Já mám s touto zubařkou také negativní zkušenost. Jsem u ní čtyři roky, na preventivní prohlídky chodím pravidelně a za celé ty roky mi nenašla ani jeden kaz (přitom mě bolí dva zuby při reakci na studené i horké...). Když jsem měla zánět v zubu tak mě odbyla s tím že si to mám kloktat a nic víc neřešila. Hned jsem šla se zánětem na pohotovost a tam mi okamžitě dali drén s tím že by kloktání nepomohlo a ještě by se mohl víc zánět rozšířit...Ale když jde o placení, tak to si nezapomene říct o peníze nikdy!!!!!!Výrazně nedoporučuji!!!!!!

K paní doktorce jsem se dostala náhodou, přestěhovala jsem se a sháněla jsem zubaře kvůli těhotenské preventivní prohlídce. Paní doktorka se rozhodla, že mi udělá korunku, námitky, že bych to nechala až po porodu nebrala v potaz. Při broušení to strašně krvácelo, byla jsem celá od krve a paní doktorka mě sjela, že to je můj problém, že jsem to chtěla dělat v těhotenství, když jsou dásně nalitý krví!! Pak jsem tam šla po porodu s bolestí zubu, který mi vrtala už v těhotenství. Na můj naivní dotaz, jak je to možný, že bolí, když mi ho nedávno ošetřovala mi paní doktorka odsekla, že tam holt asi něco zapomněla (myšleno kaz!). Řekla jsem si o injekci, kterou mi velmi neochotně dala, ale nedala jí čas aby zabrala a vyvrtala to v podstatě zaživa. To byla moje poslední návštěva. Nyní mi nová paní zubařka dle RTG zjistila 10(!) kazů pod plombami plus rozsáhlý zánět v již zmíněném dvakrát vrtaném zubu, to znamená nové otevření zubu, čištění kanálků, tahání nervů apod. Paní Voldánovou opravdu nedoporučuji. Souhlasím s jinými příspěvky, že je VELMI nepříjemná, netaktní, empatieprostá, žídící se teorií, že nejlepší obrana je útok.

Nejhorší zážitek se zubařem, co jsem kdy zažila. I to, že mne zachránila návštěva zubní pohotovosti (na zubu už se toho moc zachránit nedá) - po 3 týdnech neustupujících, ba zhoršujících se bolestí čelisti, která mne začala bolet až po ošetření touto zubařkou (do té doby "jen" 5 týdnů čekání, ale zub nebolel) mi bylo omláceno o hlavu. Pro tuto zubařku totiž onen zánět neexistuje ani poté, co mi na zubní pohotovosti (kam jsem šla, když jsem fakt ztratila důvěru v tvrzení své zubařky, že to je normálka a že mám jen polykat víc prášků - to už mi otekla i přilehlá uzlina a stoupla teplota) otevřeli zub a vyčistili kanálky - včetně 3. v zánětu. Po tomto zákroku na pohotovosti jsem po zklidnění rozjitřeného zubu konečně po 3 týdnech bolestí zažila, jak to vypadá, když zub konečně nebolí. Po pár velice ponižujících slovních útocích (ovšem až po odchodu paní z laboratoře, jejíž přítomnost mne zpočátku dávala jakous takous naději, že se dočkám méně nehorázného chování než posledně) - ty jsem si tentokrát pro jistotu aspoň nahrávala - mne nechala odejít s tím otevřeným zubem neošetřenou (jen s nervy v kýblu a starostí, kdo mi te zub co nedřív zavře, když je třeba udělat to nejdříve a většina zubařů - zvl. těch dobrých, se smlouvou s pojišťovnami (bohužel nejsem boháč) je nebere, neb mají pacient moc. Vzpamatovávám se z jednání této zubařky doteď. Na 1 stranu je možná dobře, že mi ten zub už nebude řešit dál (byť teď už o něj nejspíš definitivně přijdu), na druhou stranu mne štve ten pocit bezmoci - pacient s bolavým a posléze otevřeným zubem je v situaci dost nezáviděníhodné, protože sám si pomoct nemůže a tedy u nezbývá než snášet ponižující zacházení od zubařky, která mu omlátí o hlavu i (sakra opodstatněnou) návštěvu pohotovosti (která jediná mu přinesla skutečně úlevu), dokud ta se na něj stejně nevybodne (což nakonec nemusí být špatně, když bere do ruky nástroje vzteky se chvějícíma rukama). Utečte dkokud můžete! Dokud vám není nic závažnějšího, může působit normálně, slušně (na mne tak také kdysi působila, jinak bych tam nechodila), ale běda, když vám něco skutečně bude a nedej bože, aby se pak váš problém vyvíjel jinak, než očekává, tvrdí a než si naplánovala! V tuhle chvíli už znám (osobně) též víc lidí, kteří mají s touto zubařkou zkušenost podobnou - přesně v obdobném duchu. Škoda jen, že jsem to nevěděla dřív! I když, možná bych také nevěřila - asi bych to brala jako přinejmenším přehánění - dokud jsem to nezažila.

Nejhorší zážitek se zubařem, jaký jsem kdy měla!!! Paní doktorka se tvářila, že ji obtěžuji, že mám kazy a očividně jsem jí nesedla. Neetická, lidsky nepříjemná. Rozhodně nedoporučuji. Jediné, co bylo pozitivní, byla sestřička. Objednací doba neplatí, čeká se extrémně dlouhou dobu a přístup paní doktorky je opravdu zarážející.

Jako praktik je pecliva ovsem jako clovek ... emocionalni IQ 8 leteho ditete by podalo lespi vykon ...