Pohraniční 1288/1, Děčín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Slečna Petra je opravdu perfektní. V jejich rukách se cítím perfektně. Pečlivost, kvalita odvedené práce a to jak moc je krásná mne k ní zajisté opět přivede. Za její skvělou práci tisíceré díky. :)

Je skvělá, velice pečlivá a moc krásná. Hlavně ovšem rozumí perfektně své práci.
Mohu všem vřele doporučit. Martin

Velice pečlivá, jemná, příjemná. Vše vysvětlí, poradí. Po jejích ošetřeních dásně nekrvácí, zuby jsou vybělené a člověk se nebojí na někoho promluvit zblízka. Navštívit dentální hygienistku 1x nebo 2x ročně se rozhodně vyplatí. Ušetřím za bílé plomby a drahé můstky, když už vím, jak se mám správně starat o chrup. Moc mi pomohla, díky.

Slečna Petra je velmi milá, pečlivá a ochotná. Moc mi pomohla. Všem doporučuji, takové služby si ráda zaplatím, super péče.

Slečna Kroutilová je velice příjemná a milá. Vše mi vždy pečlivě vysvětlí. V její péči mi ani nevadí, že jsem vlastně skoro u zubaře:)

Tato lékařka je vždy velmi příjemná a milá. Chodím k ní velmi rád a navíc mi moc pomohla. Kéž by bylo takových lékařů víc...