Petra Jelínková, alergolog Litvínov

MUDr. Petra Jelínková

Alergolog

6 názorů

Uložit


Adresa

Duchcovská 304/10, Litvínov
Alergologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

E
Ověřeny pacient

Dobrý den. Překvapují mě komentáře, které čtu níže. Při druhé návštěvě ordinace má zkušennost opět "otřesná". Sestra milá a příjemná paní. Doktorka arogantní, chladná, velmi nepříjemná a nervózní, s dětmi neumí jednat, svůj stres přenáší na druhé. Právě kvůli negativnímu přístupu chci Dr. změnit. Doporučit Dr. bych mohla jen někomu, kdo nemá malé děti. Podle výsledků testů nám poradila a vysvětlila potřebné, s tím jsem problém neměla při žádné návštěvě ordinace.


K
Ověřeny pacient

Navštěvuji MUDr. Jelínkovou se synem (4 roky) a jsem velmi spokojena s jejím přístupem a snahou o řešení problému. Na pacienty si vždy udělá dostatek času, pečlivě je vyslechne, zvažuje různé možnosti, vše dobře vysvětlí, má o pacienta skutečný zájem. Přístup, s jakým se často nesetkáte! Sestra je velmi příjemná, ochotná a milá k dětem. Jen upozorňuji, že ordinují v Teplicích, viz http://www.alergo-jelinkova.cz/.


P

Začala jsem k paní doktorce chodit s astmatem. Z počátku jsme byla docela překvapená, když mi naordinovala léky s tím, že jejich použití si mám regulovat sama (minimálně však 1x denně). Postupem času jsem zjistila, že je to mnohem lepší než striktně nařizovat, že používání léků v přesně tu samou hodinu. Při jakékoliv změně medikace mi paní doktorka vysvětlí co a jak.
Velké plus si získala také tím, že vzala mého bratra bez doporučení od dětského lékaře (paní doktorka neshledala u bratra žádné alergické příznaky a proto jej nikam posílat nechtěla). Přišel k paní doktorce, udělala mu několik testů. Po měsíci z výsledků zjistila, že má oslabenou imunitu a okamžitě zahájila léčbu.
Jsem s paní doktorkou moc spokojená!


Paní doktorka má jednou týdně ord.hodiny i v Teplicích,jsme za ní rádi,dobrý přístup.


A

Paní Doktorka nám velice pomohla vážíme si ji


paní doktorka Jelínková je velmi pečlivá a ochotná lékařka. snaží se vše vysvětlit pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti