Adresa

Alergologická ordinace
Duchcovská 304/10, Litvínov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Alergologická ordinace Jiný

Já chodím s dcerou od 4let(teď 8.)a nemohu si stěžovat, sestra i paní doktorka vždy milé a profesionální. Někdo psal, že to paní doktorka neumí s dětmi, já ovšem nic takového nezaznamenala, já i dcera(a jest to velmi živé dítko) jsme byli vždy spokojeni a dcera chodí na Alergo ráda - narozdíl od jiných lékařů. Vše popsáno a vysvětleno. Za mne a dceru pozitivní zkušenost.

E
Ověřený profil

Dobrý den. Překvapují mě komentáře, které čtu níže. Při druhé návštěvě ordinace má zkušennost opět "otřesná". Sestra milá a příjemná paní. Doktorka arogantní, chladná, velmi nepříjemná a nervózní, s dětmi neumí jednat, svůj stres přenáší na druhé. Právě kvůli negativnímu přístupu chci Dr. změnit. Doporučit Dr. bych mohla jen někomu, kdo nemá malé děti. Podle výsledků testů nám poradila a vysvětlila potřebné, s tím jsem problém neměla při žádné návštěvě ordinace.

K
Ověřený profil

Navštěvuji MUDr. Jelínkovou se synem (4 roky) a jsem velmi spokojena s jejím přístupem a snahou o řešení problému. Na pacienty si vždy udělá dostatek času, pečlivě je vyslechne, zvažuje různé možnosti, vše dobře vysvětlí, má o pacienta skutečný zájem. Přístup, s jakým se často nesetkáte! Sestra je velmi příjemná, ochotná a milá k dětem. Jen upozorňuji, že ordinují v Teplicích, viz http://www.alergo-jelinkova.cz/.


P

Začala jsem k paní doktorce chodit s astmatem. Z počátku jsme byla docela překvapená, když mi naordinovala léky s tím, že jejich použití si mám regulovat sama (minimálně však 1x denně). Postupem času jsem zjistila, že je to mnohem lepší než striktně nařizovat, že používání léků v přesně tu samou hodinu. Při jakékoliv změně medikace mi paní doktorka vysvětlí co a jak.
Velké plus si získala také tím, že vzala mého bratra bez doporučení od dětského lékaře (paní doktorka neshledala u bratra žádné alergické příznaky a proto jej nikam posílat nechtěla). Přišel k paní doktorce, udělala mu několik testů. Po měsíci z výsledků zjistila, že má oslabenou imunitu a okamžitě zahájila léčbu.
Jsem s paní doktorkou moc spokojená!


Paní doktorka má jednou týdně ord.hodiny i v Teplicích,jsme za ní rádi,dobrý přístup.


A

Paní Doktorka nám velice pomohla vážíme si ji


paní doktorka Jelínková je velmi pečlivá a ochotná lékařka. snaží se vše vysvětlit pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu