Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Interní a diabetologická ordinace s.r.o. Jiný

Pred nekolika lety jsem se s důvěrou svěřil do péče Mudr. Horánské a jsem jist, že jsem se tehdy rozhodl správně.
Paní doktorka je velmi energická, ale současně příjemná a vstřícná. Cesta do její přímé vyšetřovny vede přes , nazval bych to profesionální sesterský "sekretariát", kde to šlape jak švýcarské hodinky.
Samotný pohovor paní doktorky se mnou, jako náročným pacientem, je věcný , strukturovaný a povzbudivý. Paní doktorka sleduje moderní trendy v diabetologii, v mém konkrétním případě mi doporučila monitoring glukózy vynikajícím systémem freestyle libre.
Osobně se na každé vyšetření již doma raději připravím, abych věcně a přesně vyjádřil své požadavky a byl schopen reagovat na položené lékařské dotazy. Závěrem konstatuji, že s lékařskou péčí této diabetologické ordinace jsem velmi spokojen.

Umístění: Interní a diabetologická ordinace s.r.o. Jiný

Naprosto neprofesionální přístup. Jedná se o lékařku, která nemá zájem léčit. Pacienta si vůbec jako lékařka neprohlídne. Ona se na něj vlastně nedívá vůbec. Stále hledí do monitoru počítače, opisuje staré lékařské zprávy a kdyz na ní pacient mluví, tak se na něho ani neobtěžuje podívat a dále hledí do monitoru. Ani nevím, zda vůbec poslouchá. Arogantní přístup s nezájmem o pacienty a jejich léčbu.

Umístění: Interní a diabetologická ordinace s.r.o.

Skvělá paní doktorka. Výborná lékařka, co má lidský přístup. Pečlivá i starostlivá s fantastickým přístupem ke svým pacientům.