MUDr. Petra Frömlová

Praktický lékař Více

Bartošovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 11, Bartošovice

Jako velmi nejen dobrá doktorka,ale hlavně obětavá by i přes veškeré své snažení nestíhala uzdravit Ty nemocné, kteří ji tak věří.Proto velice stejně,a také s nebývalou ochotou pracuje paní dr.Galiová.Jen bych opakoval slova stejného znění. My starší tomu říkáme,že je to ,,JEJI ŚKOLA".Proto vše mluví za vše.

Dobrý den. S paní doktorkou a jejím přístupem k mému zdravotnímu problému jsem velmi spokojen. Ihned po odevzdání zdrav. dokumentace mi ochotně nabídla pomoc a také mi doporučila specialistu. Dala mi veškeré kontakty a s úsměvem mi řekla, že zas bude vše dobré. Tímto svým profesionálním lékařským přístupem mi hodně pomohla a jsem jí za její ochotu vděčný.
Její zdravotní sestřička je také velice milá a ochotná s čím - koliv poradit a pomoci a to vždy s úsměvem.
Takže děkuji i touto cestou a ordinaci paní doktorky doporučuji navštívit.
Jílek I.

Zlepšuje se.

S paní doktorkou Frömlovou máme ty nejlepší zkušenosti. Chodí k ní celá naše rodina a vždy jsme mile přijati. Má vynikající odborné znalosti a lidský přístup k pacientům. Kéž by bylo takových lékařů víc!!

K paní doktorce Frömlové chodím už řadu let a nikdy jsem se u ní nesetkala se špatným přístupem. Je velmi ochotná, vše dopodrobna vysvětlí a i když člověku není zrovna nejlíp, dokáže ho povzbudit.
Nechápu lidi,kteří hážou na lékaře jedovaté řeči a vymýšlí si nejapnosti. Dnes má přeci každý svobodnou volbu,ke kterému lékaři chce a bude chodit, tak proč, když je někdo nespokojený lékaře nezmění? Spíše mi to opět připadá že zde píší nepříjemné věci jen kecálkové, kteří chtějí ze závisti člověka pošpinit a dělá jim moc dobře když se o tom ten člověk dozví. Takoví lidé by si měli uklidit sami v sobě a sáhnout si do svědomí proč to dělaj.
K paní doktorce nemám jedinou výtku, je opravdu super a máme ji rádi.

dnes jsem si přečetla negativní hodnocení na paní doktorku z 10.5.2010.
Je mi líto, že uvedená osoba přišla o tři blízké. Netroufám si hodnotit čí to byla vina.
Moje osobní zkušenost s paní doktorkou je opačná. Před rokem byla moje matka velmi vážně nemocná, prakticky bez naděje na uzdravení. Paní doktorka se o ni vzorně starala, vždy byla milá, ochotná, všem nám dodávala naději. Myslím, že nebýt paní doktorky, maminka by tu dnes asi nebyla.

Dle mého názoru je to výborný lékař, skvělý člověk.

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za její milé jednání s pacientem .Je veselá, usměvavá a vždy ochotná pacientům poradit a pomoct. Najdou se i odpůrci vždyť se říká nelze vyhovět všem ,ale ne pomluvou.

Na pani doktorku nemohu rict ani napsat nic spatneho!!!vzdy mi vysla maximalne vstric!!!nazory typu-namyslena,nebo protivna se mi nelibi!Kazdy at si napred zamete pred svym prahem a pak at kritizuje druhe!!!s pozdravem,pacient Radek

Jsem další z pacientů, který je s paní doktorkou nadmíru spokojen.
Milá, příjemná, usměvavá, odborně znalá. Tedy maximální uznání.
Ti, kteří, kritizujete, zamyslete se nejdříve nad tím, zda Vám vůbec něco je nebo není. Vždyť máte volbu lékaře, takže proč si nevyberete jiného, když jste tak nespokojeni !!!
Je v tom opravdu ta závist a většinou i neochota pracovat a neustále si vyhledávat další zdravotní potíže !!! Všem těm bych doporučila zdravotní péči v zahraničí !!!
Finančně daleko nákladnější, možná byste si potom rozmysleli, co budete kde psát a nebudete.

Milý pane!Nechápu,jak si můžete dovolit psát takové lži!Byl jste poraněný bruskou a bylo to na šití.Dr.Fromlová Vás vůbec neviděla!Tudíž Vás namohla ani odmítnout ošetřit!Mluvila jsem s Vámi pouze já sestra,ránu jsem Vám chtěla překrýt,ale odmítl jste.Také jsem Vám já doporučila navštívit chirurgii v Novém Jičíně,protože to na šití bylo.Hrozně jste se divil,proč se nešije u praktika.Možná někde ve filmu ano,ale v praxi NE!Nevím,co je na tom nepochopitelného.Je to hnusné urážet a obviňovat doktorku za něco,co není pravda!Zamyslete se sám nad sebou!Sestra Kulišťáková