MUDr. Petra Fialová

Praktický lékař Více

Kozlany 1 adresa

5 názor

Adresa

Praktická lékařka pro dospělé
č.d. 36, Kozlany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Ja to beru tak,ze pani doktorka je prakticky lekar a ne specialista,pokud mam bezny problem,pomuze mi,pokud je to pro specialistu,odkaze me na nej. Co se tyce pristupu,je ochotna a pratelska,takze ja jsem celkem spokojena.

Všem doporučuji.

M

Udivují mě názory typu šarlatánka, nechápu jak může vykonávat práci lékaře, nekompetentní... Kdyby nebyla schopná tuto práci dělat, tak jí nedají na fakultě diplom asi, ne? Já jsem s paní doktorkou spokojená, je to ženská která stojí pevně nohama na zemi a vždycky dokáže pomoci. ať si každý říká co chce...


J

Dobrý den ,

u paní doktorky jsem zargistrována čtvrtý rok a jsem s ní naprosto spokojená. Absolvovala jsem u ní kompletní předoperační vyšetření včetně EKG a v nemocnici byli mile překvapeni , jak dobře byla přeoperační zpráva připravena.
Samozřejmě někdo může mít jiný názor , ale není člověk ten , který by se zavděčil všem.


N

je zajímavé, že pro kritiku a házení špíny je vždy prostoru dost,
já mám zcela opačný názor, díky této paní doktorce jsem nemusela po císařském řezu do nemocnice, protože mi operační rána hnisala, vyléčila mi ji paní doktorka, která velmi ochotně každý den ránu vymývala, převazovala a aplikovala masti, v Brně, kde jsem byla po šestinedelí na kontrole a kde mně chtěli původně hospitalizovat se velmi divili a chválili ji, že to tak krásně zvládla - ještě jednou jím tímto dodatečně děkuji
P.S. na tyto stránka jsem narazila zela náhodně, když jsem potřebovala telefonní číslo a po zadání jména doktora mne to automaticky přesměrovalo sem - což je zajímavé, že by vlivný manžel či manželka správce stránky?


Došlo k chybě, zkuste to znovu