Je to nejlepší odborník,jakého jsem kdy zažila v jejím oboru.Tak trpělivých lidí,jako je Mgr.Petra Feglerová,je málo.Za vše,co nyní jsem vděčím jen jí.Je to Paní Psycholožka.Měla se mnou velkou práci,několik sezení jsem probrečela,ona však byla trpělivá a laskavá.Přeji všem takovouto odbornici.Jen jí vděčím za to,,co ted ˇjsem.Děkuji.

T.G. Masaryka 212, Český Krumlov
Ambulance klinického psychologa (mapa)

X

Nedoporučuji. K paní doktorce Feglerové bylo zbytečné chodit s ničím mi nepomohla, jen mě vyslechla.

S paní doktorkou jsem byla velice spokojená, milá, vlídná, lidská a moc mi pomohla všem vřele doporučuji!

X