Zeyerova 168/2, Mariánské Lázně

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je velice empatický.Při vstupu do ordinace podá ruku a jde se věnovat mazlíčkům.Krásný přístup a dobrá a účinná medikace.Vše řádně vysvětlí.

Perfektni veterinar,dojizdime za nim z Karlovych Varu. Davam ale 4 hvezdicky,protoze se mu hodne zkazily sestricky. Nyni je tu jedna velmi neprijemna,ktera neumi jednat s lidmi..Velika skoda pro takoveho profika na takove urovni,ktery pan doktor je.

Pana doktora nám doporučila jedna známa a musím říct, že o mou sphynxí slečnu se postaral znamenitě. 3 roky zpátky jsme jí nechali vykastrovat a udělal to pořádně, v Chebu je strašná veterina, mraky lidí a neschpný doktor. Příští týden jedeme na přeočkování. Nemám proti panu doktorovi žádné výhrady, jen ho vřele doporučuju. Lukáš Krejčí, Cheb

Perfektní. Ke zvířátkům se chová moc hezky. Máme starou fenku a jak co nemoc, tak vždy pomohl na výbornou. Vřele doporučuji.

C

K tomuto veterináři jezdím již téměř 14 let a vždy mi pomohl a to i v případě, kdy ostatní doktoři zlomili nad některou z mých koček hůl. Dojíždím k němu z Karlových Varů, ale vzdálenost mi vůbec nevadí. Podle mého je to veterinář na svém místě, své práci dokonale rozumí a má perfektní vybavení, které umí i perfektně použít na rozdíl od řady dalších lékařů. Je vynikající diagnostik. Z mého pohledu mohu jen doporučit, cena plně odpovídá kvalitě.

Dekujeme panu doktorovi Vodickovi a a pani doktorce Pinterove a celemu personalu veterinarni kliniky za veskerou peci o oba nase pejsky - Maxika a Avinku a za jejich citlivost a profesionalitu. Prejeme vam vsem krasne svatky a uspesny novy rok. Krhounkovi a Engelskirgerovi, KV

Pan Vodička jako jediný z veterinářů, které jsme navštívili s naším psem, zjistil pravou diagnózu. Všichni ostatní nám tvrdili, že má náš pes zaražené větry a jediný pan Vodička udělal celkové vyšetření a zjistil, že má náš pes už rok zánět žaludku. Vše nám vysvětlil a názorně ukázal, co se jak bude dít. Děkujeme

Panu doktorovi jsem opravdu věřila, hodně zkráceně řeknu jen to, že mi 19 měsíční fenu vipeta dovedl na pokraj smrti, nyní je hospitalizovaná v Praze a bojuje . Pokud chce někdo znát podrobnosti , ráda se o ně podělím, meningitidu léčil leasrem , bandáží krku a na to vše jí ještě při horečce 14 denní dal depedin a tím jí dorazil.

Jde jen po penězích. Na zvířatech mu nezáleží.

výborný veterinář!! v okolí rozhodně nejlepší, i když trochu drahý. Myslim, že je to člověk na svém místě, který ví co dělá.