Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zeyerova 168/2, Mariánské Lázně
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Perfektni veterinar,dojizdime za nim z Karlovych Varu. Davam ale 4 hvezdicky,protoze se mu hodne zkazily sestricky. Nyni je tu jedna velmi neprijemna,ktera neumi jednat s lidmi..Velika skoda pro takoveho profika na takove urovni,ktery pan doktor je.

Ověřeny pacient

Pana doktora nám doporučila jedna známa a musím říct, že o mou sphynxí slečnu se postaral znamenitě. 3 roky zpátky jsme jí nechali vykastrovat a udělal to pořádně, v Chebu je strašná veterina, mraky lidí a neschpný doktor. Příští týden jedeme na přeočkování. Nemám proti panu doktorovi žádné výhrady, jen ho vřele doporučuju. Lukáš Krejčí, Cheb

E
Ověřeny pacient

Perfektní. Ke zvířátkům se chová moc hezky. Máme starou fenku a jak co nemoc, tak vždy pomohl na výbornou. Vřele doporučuji.

C
Ověřeny pacient

K tomuto veterináři jezdím již téměř 14 let a vždy mi pomohl a to i v případě, kdy ostatní doktoři zlomili nad některou z mých koček hůl. Dojíždím k němu z Karlových Varů, ale vzdálenost mi vůbec nevadí. Podle mého je to veterinář na svém místě, své práci dokonale rozumí a má perfektní vybavení, které umí i perfektně použít na rozdíl od řady dalších lékařů. Je vynikající diagnostik. Z mého pohledu mohu jen doporučit, cena plně odpovídá kvalitě.

E
Ověřeny pacient

Dekujeme panu doktorovi Vodickovi a a pani doktorce Pinterove a celemu personalu veterinarni kliniky za veskerou peci o oba nase pejsky - Maxika a Avinku a za jejich citlivost a profesionalitu. Prejeme vam vsem krasne svatky a uspesny novy rok. Krhounkovi a Engelskirgerovi, KV

V
Ověřeny pacient

Pan Vodička jako jediný z veterinářů, které jsme navštívili s naším psem, zjistil pravou diagnózu. Všichni ostatní nám tvrdili, že má náš pes zaražené větry a jediný pan Vodička udělal celkové vyšetření a zjistil, že má náš pes už rok zánět žaludku. Vše nám vysvětlil a názorně ukázal, co se jak bude dít. Děkujeme

K
Ověřeny pacient

Panu doktorovi jsem opravdu věřila, hodně zkráceně řeknu jen to, že mi 19 měsíční fenu vipeta dovedl na pokraj smrti, nyní je hospitalizovaná v Praze a bojuje . Pokud chce někdo znát podrobnosti , ráda se o ně podělím, meningitidu léčil leasrem , bandáží krku a na to vše jí ještě při horečce 14 denní dal depedin a tím jí dorazil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Jde jen po penězích. Na zvířatech mu nezáleží.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

výborný veterinář!! v okolí rozhodně nejlepší, i když trochu drahý. Myslim, že je to člověk na svém místě, který ví co dělá.

Tento veterinář, mě vělmi zklamal svým přístupem, kdy mu vůbec nezáleží na zdraví zvířecích pacientů. Pokud tedy máte rádi své zvířecí miláčky, rozhodně tohoto veterináře doporučit nebomu!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti