Fixní rovnátka

Léčba vad skusu

Neviditelná rovnátka +1 Více

Těžké skeletální vady.

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Fixní rovnátka

Léčba vad skusu

Neviditelná rovnátka

Těžké skeletální vady.

Ortodoncie

Tento mladý doktor je tak úžasný, že kdyby mi nedělali rovnátka před 8 lety, nechám si je udělat znovu u něj. Pokud by snad moje dcera jednou musela mít rovnátka, určitě vyhledám jeho. Teď je jí rok a půl a on s ní uměl mluvit! V ordinaci jsem si byla pro výrobu plastových fixací na noc (bohužel zuby pořád cestují a bez nich to nejde), takže jeho práci s rovnáním zubů zhodnotit bohužel neumím. Ale! Tak veselou mysl u doktora jsem ještě neviděla! V čekárně jsme s další paní zhodnotily, že se snad dovnitř i těšíme :-D. Žádná otrávená tvář, že nejsem jeho pacient a něco pro mě má udělat... Po odborné stránce zhodnotil mé zuby, měl i nějaké typy, co by ještě šlo a výborně poradil i mé sestře, která byla se stejným problémem. Rovnou si u něj domluvila termín, protože má se zuby ještě co řešit.
Vlastně se mi toto hodnocení ani psát nechce, protože se nechci dožít toho, že bych ho snad potřebovala a on měl plno! ;-)

Pan mudr.Vinš je ten nejlepší ortodontista.Milý,vstřícný,vždy usměvavý.Jezdila jsem za ním 60km a vyplatí se to.Dokáže opravdový zázraky,jsem velmi spokojená.Panu doktorovi,moc děkuji.Andrea

Odborník s lidským přístupem k pacientovi.