Odborný zubní lékař ortodontista
Jiráskova 657/26, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný zubní lékař ortodontista snímací rovnátka

K doktorovi jsme jezdili velice rádi, dokud se nám nerozbily rovnátka. Jednou to bylo naši vinou, dostali jsme rovnátka nová a zaplatili jsme za ně doplatek. Po necelém měsíc se nám nová rovnátka rozbily, upadl nám drátek. Při návštěvě u pana doktora jsem se dověděla, že nám první rovnátka rozkousal pes a druhá rovnátka si prý syn rozbil účelně, asi to podle doktora umí dělat ze spaní. Rovnátka jsem reklamovala, ale pan doktor nechtěl uznat, protože je vyrábí kvalitně. Při porovnání s jinými rovnátky od jiných ortodontistů používá velice slabý drát, který se lehce láme. Rád vinu svaluje na pacienta a dokáže je dost urážet. On je přece nejlepší a pacient je ničitel. Jen na nich vydělává peníze. Pokud Vám nabídne snímací rovnátka, tak si hledejte nového doktora. Po dnešní návštěvě nedoporučuji. Dokud nedostanete rovnátka a nic se Vám s nimi nestane, tak je milý. Dnešní návštěva byla velice tragická.

Dojíždíme z Liberce, nikdy nečekáme déle než 10 minut. Sestry milé, pan doktor též. Je přísný, ale snaží se najít nejlepší způsob a zbytečně netrhat. U práce přemýšlí dlouho dopředu, vše vysvětlí, otázky doplní a prokonzultuje naplno. Nikdy jsem neměla špatný pocit z návštěvy. Jezdime tam asi 2 roky.

Pana doktora Vidnera v zadnem pripade nedoporucuji!Pokazde,kdyz jsem mela problem s obloukem,tak se do me slovne pustil.Pouziva nejlevnejsi,nekvalitni zbozi a potom se divi,ze rovnatka se rozpadaji.A vinu hazi na pacienta.Vyhodila jsem z okna 12.500,-kc Jiz 1 rok jezdim se zubama k panu doktorovi do Usti nad Labem a zuby mam ted krasne.Pan doktor Vidner se ma hodne co ucit!!!

K panu doktorovi jsem chodila 8 let a zuby mám ještě v horším stavu než, když jsem poprvé vkročila do jeho ordinace. Našla jsem si soukromou ordinaci v Praze a až teď vidím, jak vypadá profesionální přístup ortodontisty. Trošku mi připadá, že pan doktor usnul na vavřínech. Nehledě na to, že jsem z jeho ordinace vyběhla už dvakrát s brekem, minule to bylo naposledy.

Byla jsem u pana doktora dneska s dcerou 8.let kvůli rovnátkám a musím říct, že opravdu dost dlouho jsem neviděla tak hodného a milého doktora a sestřičku.Dcera má panickou hrůzu z doktorů a tady k ní byli skvělí. Za půl roku jdeme znovu a dcera mi řekla, že se k doktorovi těší :). Mohu jen doporučit.

Jako odborník asi dobrý, ale občas si neodpustí drsnější a neurvalé chování, připomínku. Chodila jsem k němu s dcerou cca 3 roky, jednou jsem byla osobně přítomna nepříjemnému chování p. doktora a když dceři bylo téměř 18 a chodila tam sama, tak po další dvou nepříjemných, hrubě vyřčených poznámkách řekla, že už nikdy více. Své slovo dodržela a už tam nikdy nevrkočila. Ani já z něj dobrý pocit neměla.... ale úžasná byla sestřička p. Štěpánová /doufám, že si jméno pamatuji správně/

jezdíme za ním 50 km a vyplatí se to,vše vysvětlí, k dětem je milý, příjemný (o sestřičkách platí totéž), jsme s ním opravdu spokojení

pan doktor je vynikající a dokáže opravdový zázraky jsem velmi spokojená a panu doktorovi moc moc děkuji

opravdu dibrý doktor

K panu doktorovi chodím od léta. Jsem velmi spokojená. Jeho přístup je opravdu vstřícný. Vše podrobně vysvětlí. I když má plnou čekárnu, tak nemám pocit, že by mě "odbyl", jak bývá zvykem u jiných lékařů.
Bohužel má dlouho objednací a čekací doby.