Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie
Opletalova 15, Chrudim

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Jiný

Těžko posuzovat, u čeho jsem nebyla, všichni jsme jen lidé a není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem... Ale i když synovi přístup každého zdravotníka ne vždy sedne, pana doktora miluje a stěží jsem mu vysvětlila, že neprovozuje běžnou zubařskou praxi, chtěl k němu jezdit se vším. Většinou se čeká déle, ale na kvalitu se vyplatí počkat. Bylo by nefér chválit jen pana doktora a nezmínit sestřičku. Dnes se synovi udělalo v ordinaci slabo, div nezkolaboval, snad ze změn tlaku nebo únavou. Sestřička okamžitě obětovala vlastní svačinu, banán, na srovnání cukru v krvi, když syn pak odpočíval v čekárně, ještě přiběhla s piškoty... Nejsou jen dobří, jsou skvělí zdravotníci s velikým Z, jsou skvělí i jako lidé. Ze žádanky na ortodoncii jsem původně neměla dobrý pocit, ale teď nedokážu dost poděkovat a vyjádřit vděk za to, že jsme u tohoto pana doktora s velkým D a jeho pohádkovou sestřičkou.

C
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Jiný

S panem Valešem jsme velice spokojeni. Skončili jsme rovnání. Dcerka nadšena. Krásné zuby a vždy s lehkým humorem. A jeho sestřička je velice milá. Příjemné prostředí.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Jiný

Mudr.Vales velmi neprijemny...otazky nezodpovi...jede si tu stejnou pisnicku, nevlidny, drzi, arogantni, na jednoduchou otazku odmitl odpovedet a po te nas odmitl osetrit.hruza chovani, sestricka jen tise trpela a stydela se za nej.no nepreji nikomu.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie Jiný

Děkuji. Skvělý lékař se skvělým přístupem k pacientům. Moje komplikovaná vada byla na téměř 8 let rovnátek na pevno. Ale pan doktor je profesionál a dnes by nikdo nic nepoznal. Děkuji.

Srovnal mi zuby, i když mám 40 let. Rovnání běželo jak řekl. Za rok a něco hotovo.Teď nosím pro udržení vyndávací rovnátko na noc. Jsem moc,moc,moc spokojená. Doporučuji.
Lenka

Pana doktora nám doporučili známí a my jsme moc rádi, že převzal do péče našeho syna. Má k dětem super přístup, syn se k němu doslova těší. Odborník na svém místě, jednoduše a levně vyřešil problém, který jinde ohodnotili na cca 5000,- Sestřička také vynikající, prostě, takhle by to mělo vypadat u všech lékařů. Mohu jen a jen doporučit. Karel S.

Velmi milý a příjemný doktor. Rovněž sestřička. Precizní práce. Zuby jako z Hollywoodu. Cena za horní a dolní patro necelých 12 tisíc. Je vidět,že ho práce opravdu baví.

Už je to 12 let, co jsem k němu chodila, ale byl nejlepší :) Nemůžu zapomenout, jak mi těmi medvědími tlapami jen tak úplně nenápadně vytrhnul zub. Prej "no a budeme si muset počkat, až nám tenhle vypadne..." a už ho držel mezi prsty. Vůbec to nebolelo. A těch obrázků od dětí, co tam měl. Ode mě taky jeden..
Byl jen nepříjemný na ty, co nedbali jeho rad a nošení rovnátek šidili. Ale to jim patří.

Sliboval 1 a 1/4 roku, skutecnost skoro 2 roky, siboval 15 tisic, skutecnost 11450 Kc. Spokojenost s lecbou i celkovym pristupem.

Byla jsem doporučena k panu Valešovi. Nezklamal. Výsledek je dokonalý,slíbil asi 1,5 roku,hotovo za 9 měsíců. Jestli chcete u ortodontisty relaxovat,pak zde. Měla jsem pevná rovnátka,která byla vzadu a nebyla vidět. Jenom asi na 2 měsíce vepředu průhledná. Doporučuji ostatním. Pane doktore, stále s úsměvem jako dosud!