Adresa

Ordinace specialisty - ORL a foniatrie
Jeníkovská 348, Čáslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Z DNEŠNÍ NÁVŠTĚVY U MUDR. UJČÍKA JSEM MĚLA TENTO POCIT: PROFESIONÁLNÍ A LIDSKÝ PŘÍSTUP LÉKAŘE I SESTŘIČKY. BYLA JSEM MILE PŘEKVAPENÁ. VÍC TAKOVÝCH DOKORŮ! DOUFÁM, ŽE MŮJ PRVNÍ DOJEM NENÍ OMYLEM.

M
Ověřený profil

Vynikající lékař a super sestřička s dobrým přístupem i k malým dětem,které se šíleně brání a křičí u vyšetření...Nikdy nám zbytečně nic nepíchal, záněty oušek se píchaly opravdu, když bylo třeba a vždy nám to moc pomohlo.Děkujeme !

Jako matka 3 deti oceňuji především velmi lidsky přístup sestry i pana doktora. Vse nám bylo vždy jednoduše vysvětleno a deti uklidneny.


M

Diagnóza, průběh léčby a odborné znalosti na vysoké úrovni, sestra je také super. Samozřejmě - i doktor je "jen" člověk, který se může mýlit, ale za sebe vyjadřuji naprostou spokojenost.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P

K doktoru Ujčíkovi chodíme s maminkou (80let) již mnoho let a jsme obě velice spokojené. Děkujeme také skvělé a milé sestřičce Milušce Dorazilové.


S

Po několika návštěvách lékařů jsem se synem byli doporučeni k Mudr. Ujčíkovi. S přístupem a průběhem léčby jsem byli moc spokojeni. Více takových lékařů!


D

Prapodivné chování, sestra na pacienty velice nepříjemná, lékař necitlivý, po revizi léčby malého dítěte u jiného lékaře to vyznělo, že dělal zbytečné zákroky. Jiný lékař řekl:"Když dítě pláče, tak má zarudlé ušní bubínky, méně zkušeným kolegům se může stát, že to omylem diagnostikují jako zánět středouší". Bubínky dceři takto propichoval 3x.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu