Ordinace specialisty - ORL a foniatrie
Jeníkovská 348, Čáslav

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Z DNEŠNÍ NÁVŠTĚVY U MUDR. UJČÍKA JSEM MĚLA TENTO POCIT: PROFESIONÁLNÍ A LIDSKÝ PŘÍSTUP LÉKAŘE I SESTŘIČKY. BYLA JSEM MILE PŘEKVAPENÁ. VÍC TAKOVÝCH DOKORŮ! DOUFÁM, ŽE MŮJ PRVNÍ DOJEM NENÍ OMYLEM.

Vynikající lékař a super sestřička s dobrým přístupem i k malým dětem,které se šíleně brání a křičí u vyšetření...Nikdy nám zbytečně nic nepíchal, záněty oušek se píchaly opravdu, když bylo třeba a vždy nám to moc pomohlo.Děkujeme !

Jako matka 3 deti oceňuji především velmi lidsky přístup sestry i pana doktora. Vse nám bylo vždy jednoduše vysvětleno a deti uklidneny.

Diagnóza, průběh léčby a odborné znalosti na vysoké úrovni, sestra je také super. Samozřejmě - i doktor je "jen" člověk, který se může mýlit, ale za sebe vyjadřuji naprostou spokojenost.

K doktoru Ujčíkovi chodíme s maminkou (80let) již mnoho let a jsme obě velice spokojené. Děkujeme také skvělé a milé sestřičce Milušce Dorazilové.

Po několika návštěvách lékařů jsem se synem byli doporučeni k Mudr. Ujčíkovi. S přístupem a průběhem léčby jsem byli moc spokojeni. Více takových lékařů!

Prapodivné chování, sestra na pacienty velice nepříjemná, lékař necitlivý, po revizi léčby malého dítěte u jiného lékaře to vyznělo, že dělal zbytečné zákroky. Jiný lékař řekl:"Když dítě pláče, tak má zarudlé ušní bubínky, méně zkušeným kolegům se může stát, že to omylem diagnostikují jako zánět středouší". Bubínky dceři takto propichoval 3x.