Petr Toman, zubař

MUDr. Petr Toman

Uložit

Zubař Více

26 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 147, Dříteň
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsme celá rodina chodili snad 15 let, ale poslední tři roky nejsme spokojeni. Často odkládal ošetření zubu od kazu,až byl kaz hluboký a bolestivý. Začátkem týdne jsme byli opět na pravidelné preventivní prohlídce, jeden takový kaz mi ošetřoval bez umrtvení i když jsem ho žádala o injekci. Po tom co jsem odcházela se slzama ( a to vydržim hodně) jsem se rozhodla hledat jiného zubaře. Mám hrůzu k němu znovu jít

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Dcera k panu doktorovi chodí moc ráda dokonce se zatím i těší nic jí zatím nedělal.Ale přistupem si určitě získal její důvěru což je dost důležité.Jen se chci zeptat tady tak vyplívá že pan doktor nedává injekce.To doufám že jo

K
Ověřeny pacient

Chodím pravidelně každého půl roku na preventivní prohlídky. S panem Tomanem jsem naprosto spokojená, i když před časem měl potíže, dnes je to zase on a odvádí skvělou práci. I vrtání (což mám dnes za sebou) bez injekce se dá snést, on to prostě umí. Zná své pacienty, vždy si popovídáme, jsem spokojená.

H
Ověřeny pacient

Vyborny lekar, cela nase rodina k nemu chodi snad 20 let. Lidsky prijemny clovek, odborne na vysoke urovni. Sestricka naprosto super - mila a vzdy prijemna. Muzeme jen doporucit.

Ověřeny pacient

Skvělý přístup.Vynikající odborník .Doporučujeme.

...

S panem doktorem Tomanem je již léta spokojená celá naše rodina.

Pan doktor je moc moc milý, neznám lepšího, mohu se se svým zubařem jen chlubit před ostatními! Ze všech mých doktorů je kupodivu právě můj zubař ten NEJ! ;-) Rozhodně doporučuji, hodlám k němu zapsat později i své dítě.

Mám s ním jen samé dobré zkušenosti, je (byl) hodný stejně jako sestřička, prostě v pohodě.. jen teď mám trochu obavu z kontrolní prohlídky, protože mě tam již 5 let nikdo neviděl, tak očekávám nějaké slovní pokárání :-( ale co no, moje blbost.. Snad to bude o.k. a já budu muset začít být svědomitejší pacientka :-)

Pan doktor je vždy příjemný, milý a opravdu se zajímá o pacienta. Chodila jsem k němu ještě v Dívčicích, nyní chodím tedy do Dřítně. V porovnání s jinými zubaři, kteří mou ústní dutinu měli snahu spravovat, je opravdu zlatý.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti