Stomatologická ordinace
č.d. 147, Dříteň

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

K panu doktorovi jsme celá rodina chodili snad 15 let, ale poslední tři roky nejsme spokojeni. Často odkládal ošetření zubu od kazu,až byl kaz hluboký a bolestivý. Začátkem týdne jsme byli opět na pravidelné preventivní prohlídce, jeden takový kaz mi ošetřoval bez umrtvení i když jsem ho žádala o injekci. Po tom co jsem odcházela se slzama ( a to vydržim hodně) jsem se rozhodla hledat jiného zubaře. Mám hrůzu k němu znovu jít

Dcera k panu doktorovi chodí moc ráda dokonce se zatím i těší nic jí zatím nedělal.Ale přistupem si určitě získal její důvěru což je dost důležité.Jen se chci zeptat tady tak vyplívá že pan doktor nedává injekce.To doufám že jo

Chodím pravidelně každého půl roku na preventivní prohlídky. S panem Tomanem jsem naprosto spokojená, i když před časem měl potíže, dnes je to zase on a odvádí skvělou práci. I vrtání (což mám dnes za sebou) bez injekce se dá snést, on to prostě umí. Zná své pacienty, vždy si popovídáme, jsem spokojená.

Vyborny lekar, cela nase rodina k nemu chodi snad 20 let. Lidsky prijemny clovek, odborne na vysoke urovni. Sestricka naprosto super - mila a vzdy prijemna. Muzeme jen doporucit.

Skvělý přístup.Vynikající odborník .Doporučujeme.

...

S panem doktorem Tomanem je již léta spokojená celá naše rodina.

Pan doktor je moc moc milý, neznám lepšího, mohu se se svým zubařem jen chlubit před ostatními! Ze všech mých doktorů je kupodivu právě můj zubař ten NEJ! ;-) Rozhodně doporučuji, hodlám k němu zapsat později i své dítě.

Mám s ním jen samé dobré zkušenosti, je (byl) hodný stejně jako sestřička, prostě v pohodě.. jen teď mám trochu obavu z kontrolní prohlídky, protože mě tam již 5 let nikdo neviděl, tak očekávám nějaké slovní pokárání :-( ale co no, moje blbost.. Snad to bude o.k. a já budu muset začít být svědomitejší pacientka :-)

Pan doktor je vždy příjemný, milý a opravdu se zajímá o pacienta. Chodila jsem k němu ještě v Dívčicích, nyní chodím tedy do Dřítně. V porovnání s jinými zubaři, kteří mou ústní dutinu měli snahu spravovat, je opravdu zlatý.