Petr Tišer, zubař Praha

MDDr. Petr Tišer

Zubař Více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík ošetření zubního kazu

Pán doktor Tišer je veľmi šikovný, zručný, empatický, milý, ochotný, má maximálne ľudský a citlivý prístup; kvalitné ošetrenie na vysokej úrovni v modernom čistom zariadení. Výsledok výborný. Po prvej návšteve uňho by som už nemenil. Vždy presne vysvetlí, čo sa bude robiť, po ošetrení ukáže fotodokumentáciu. Pána doktora možem len doporučiť, je to profesionál. So sestrou sú zohraná dvojica :)

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík Jiný

Co nelze upřít, tak je dar od boha. Velice šikovný, takový rázný a vzbuzuje důvěru. S ničím se nemaže, ale vždycky se stará o to, aby ošetření bylo bezbolestné, to je dosti priorita. Jinak zuby trhá skvěle a já byla na chirurgickém zakrytí krčku. Mohu doporučit. Na to, jak je mladý, opravdu moc šikovný. Nebojí se jít do ničeho, co je bezpečné a co jiní zubaři odmítají.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík ošetření zubního kazu

Tenhle kluk má dar od boha!!! NIKDY jsem neměla, tak báječného, poctivého a šikovného zubaře jako je on!!!!! Opravil mi zuby, tak že nepoznáte, že byly před smrtí děkuju

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík Jiný

Naprosto skvělý přístup, komunikace, práce, a zejména výsledky jeho zákroků(!!!). Jsem spokojený, lepšího zubaře není!

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík vyšetření dětí

Pan doktor osetroval meho 6-leteho syna, ktery nechtel spolupracovat. Uzasny pristup k detem Pan doktor byl velice lidsky, trpelivy a mily. Velice mu za jeho pristup dekuji!!!!!

Ľ
Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík

U pana doktora Tišera som bola kvôli ošetreniu zubného kazu. Všetko prebehlo bez bolesti a s perfektným výsledkom, vrátane horných jednotiek, na ktoré som mala pochopiteľne veľké estetické nároky. Myslím, že je pre Dentálnu kliniku Stuchlík skvelou vizitkou, nie len kvalitou ošetrenia, ale aj ľudskou stránkou.

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík ošetření zubního kazu

Pana doktora Tisera mohu jen a jen doporučit! Bála jsem se nového lékaře, neboť je nový na klinice Stuchlika ,ale předčil me očekávání. Po návštěvě prevence,me dnes čekala sanace čtyř zubů. Přístup velmi milý, ochotny a hlavně profesionální. Jsem pacient, který ma vždy nějakou zvláštnost a také tomu tak bylo kdy jsem potřebovala více anesteze ,ochotně přidal :). Zuby krásně zpravene a po zákroku nebolelo nic. ????. Opět kliniku J. Stuchlika doporučují a pana Petra Tisera jen a jen víc !!! :)).

Umístění: Dentální klinika Jan Stuchlík ošetření zubního kazu

Profesionální vlídný přístup, bezbolestné ošetření a příjemná sestřička tvořící s Panem Doktorem sehraný tým. Vše navíc dopředu vysvětleno. Pana Doktora Tišera mohu jen doporučit.

• zubní lékař - stomatolog