MUDr. Petr Šusta

Pediatr Více

Obříství 1 adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Na Štěpáně 149, Obříství

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Je nejlepší pediatr.. teď už jsou málo takových .Velmi příjemný pan a jako specialista výborný .. vysvětli .. doporučuje a hlavně reaguje rychle na akutní problémy .

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Silná bolest hlavy teplota zvracení

Dobrý den,ráda se podelim o zkušenost s panem doktorem,chodila jsem se synem od narození k mudr. Hradcove vždy byla spokojenost ale paní doktorka nám odešla do důchodu, proto jsem poprosila mojí kamarádku aby mi dala kontakt na pana doktorka kam chodí ona. Při první návštěvě jsem byla mile překvapena.Dlouho netrvalo a musela jsem volat pana doktorka řekl doražte co nejdříve syna vyšetřil řekl co a jak s tím že nabere CRP v tu chvílku nám napsal statim a já se synem uhanela na bulovku po 5 hodinách diagnóze virovy zánět mozkovych blan...tam jsem slyšela že pan doktor zachránil syna od velkého průšvihu kdyby nás domů poslal s virózou,,,proto vám pane DOKTORE mc díky !!!!!je malo lékařů jako jste vy

Pan Šusta je úžasný člověk a ještě lepší doktor, chodila sem kněmu už jako malá a už při zjištění těhotenství jsem věděla že určitě dceru přihlásím kněmu!!! Zná jak mě tak přítele už jako děti, tudíž ví o případných alergií u dcery a pod.. Mohu se na něj s jakýmkoli problémem obrátit, vždy dokáže poradit a pomoci!!! Jednoznačně doporučuji, nedám na něj dopustit!!!

nepozná zánět průdušek a napíše lék volně prodejný to tam nemusím chodit

Tento lekař je velmi dobrý.Už kněmu chodím hodně let a nikdy mě nesklamal.Poradil.A v mé těžké chvily kdy jsem přišla o syna mi velmi pomohl.Proto jsem mu vděčna je to velmi spolehlivý lekař doporučuji.Děkuji za vše pane Doktore Bodišova Stanislava

Pana doktora určitě doporučuji, je pečlivý, velmi hodný na děti, trpělivý, laskavý. Obecně je to spíše ten typ lékaře, co zastává takové ty jednoznačně "klasické" postupy a názory na léčení i prevenci (občas až malinko "babičkovské"), ale proč ne, když to funguje. Je to ten typ doktora, ke kterému se nemusím bát chodit a zavolat mu s čímkoliv ohledně nemoci dítěte, vždycky je trpělivý a vše vysvětlí. I sestřičky má vždy milé. Je to takový náš pan rodinný doktor.

Příjemné vystupování, milý a laskavý k dětem a to i k velmi aktivním jako to naše, které mu stihlo během prohlídky rozebrat půl ordinace.

Vždy jsem byla spokojena s léčbou mého syna. Usměvavý komunikuje s dětmi i rodiči. Velmi pozorný a dokáže poradit.

Souhlasím, milý človíček .
Nebojí se brát ani velmi nemocné (postižené)děti do péče.
Slyším, jen samou chválu.
Nás přebíral do péče z porodnice , jako záskok za naší paní doktorku.
Moc milý člověk , s perfektním přístupem!