Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 446, Náchod
Ortopedická ambulance, Oblastní nemocnice Náchod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická ambulance, Oblastní nemocnice Náchod Jiný

Pan doktor mi moc pomohl, podrobně mě informoval o mé situaci jak před zákrokem, tak po zákroku. Se samotnou operací i veškerými pooperačními kontrolami jsem byl také naprosto spokojený.

L
Umístění: jiné místo Jiný

Chtěla bych poděkovat panu dr.Skovajsovi,personálu na operačním sále za super přístup a podporu,sestrám na dospavacim pokoji a na lůžkové oddělení. Opravdu super ,lidský přístup všechno o.k.Moc děkuji

L
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velice spokojená.Operoval mě již 2x a můžu říct,že pokaždé podal pěkný výkon.!A hlavně nás ani jednou neodbyl.!Považuju ho za skvělého ortopeda :)

I
Ověřeny pacient

Pan doktor mi operoval ramenní klouby celkem 3x a myslím, že mi jeho umění zachránilo pohyblivost kloubů, Vždy mi celou problematiku podrobně vysvětlil, postupy, možné následky vzhledem k mému věku a opotřebení kloubů (sportováním). Vždy to dopadlo dobře. Chová se vstřícně, přátelsky, povzbudivě. Na personál si nemohu stěžovat, pouze na stravu, ale ta se snad již zlepšila....

Ůraz LCA v pravém koleni při fotbale, následně utržený meniskus.

2006 - operace předních křížových vazů v pravém koleni - návrat ke sportu
2008 - operace utrženého menisku ve stejném koleni - návrat ke sportu v rekreační podobě

Naprosto profesionální přístup a odborné objasnění postupu a důvodů léčby.
Výsledek nikterak uspokojivý - volné vazy v operovaném koleni, stejně tak objektivní pocit nejistoty zmiňovaného kloubu a občasné bolesti, nicméně vše možná v souvislosti s podceněním RHB a snahou o co nejrychlejší návrat na hřiště.

Každopádně pana doktora můžu jen doporučit.

Dobrý den,

Jmenuji se Lenka Venclíková a jsem z Jaroměře.Ráda bych se vyjádřila k panu dr. Skovajsovi. Nebudu hodnotit namocnici Náchod, konkrétně ortopedické oddělení. To by byla katastrofa-absence lampiček na čtení,strava....

Ale co se týká pana doktora Skovajsi - odborník na slovo vzatý. Mám od něho plastiku vazu v levém koleni-naprostá spokojenost,koleno funguje ,jak kdybych s ním nikdy nic neměla. Nyní jdu s druhým kolenem, panu doktorovi věřím. Mám možnost jít na operaci do Krajské nemocnice v Pardubicích,kde jse pracovala,ale volím pana doktora Skovajsu!

naprostá spokojenost!!!!

již nikdy

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

svědomitý lékař s bohatou zkušeností

Pokud vím pan doktor Skovajsa mi operoval spirální zlomeninu nadloktí. Přístup i péče perfektní, není nač si stěžovat. Uchránili i zlomeninou ohrožený nerv, co řídí předloktí. Taky musím chválit péči sestřiček na ortopedii v Náchodě - kdykoli ochotně pomohly, nikdy ani náznak, že bych je obtěžoval.

Nemůžu dát "nejlepší," protože nemám srovnání Jsou to moje první šrouby, pocitově o nich vůbec nevím.

Honza Štěpánek, Praha

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti