Purkyňova 446, Náchod
Ortopedická ambulance, Oblastní nemocnice Náchod

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance, Oblastní nemocnice Náchod Jiný

Pan doktor mi moc pomohl, podrobně mě informoval o mé situaci jak před zákrokem, tak po zákroku. Se samotnou operací i veškerými pooperačními kontrolami jsem byl také naprosto spokojený.

Umístění: jiné místo Jiný

Chtěla bych poděkovat panu dr.Skovajsovi,personálu na operačním sále za super přístup a podporu,sestrám na dospavacim pokoji a na lůžkové oddělení. Opravdu super ,lidský přístup všechno o.k.Moc děkuji

S panem doktorem jsem velice spokojená.Operoval mě již 2x a můžu říct,že pokaždé podal pěkný výkon.!A hlavně nás ani jednou neodbyl.!Považuju ho za skvělého ortopeda :)

Pan doktor mi operoval ramenní klouby celkem 3x a myslím, že mi jeho umění zachránilo pohyblivost kloubů, Vždy mi celou problematiku podrobně vysvětlil, postupy, možné následky vzhledem k mému věku a opotřebení kloubů (sportováním). Vždy to dopadlo dobře. Chová se vstřícně, přátelsky, povzbudivě. Na personál si nemohu stěžovat, pouze na stravu, ale ta se snad již zlepšila....

Ůraz LCA v pravém koleni při fotbale, následně utržený meniskus.

2006 - operace předních křížových vazů v pravém koleni - návrat ke sportu
2008 - operace utrženého menisku ve stejném koleni - návrat ke sportu v rekreační podobě

Naprosto profesionální přístup a odborné objasnění postupu a důvodů léčby.
Výsledek nikterak uspokojivý - volné vazy v operovaném koleni, stejně tak objektivní pocit nejistoty zmiňovaného kloubu a občasné bolesti, nicméně vše možná v souvislosti s podceněním RHB a snahou o co nejrychlejší návrat na hřiště.

Každopádně pana doktora můžu jen doporučit.

Dobrý den,

Jmenuji se Lenka Venclíková a jsem z Jaroměře.Ráda bych se vyjádřila k panu dr. Skovajsovi. Nebudu hodnotit namocnici Náchod, konkrétně ortopedické oddělení. To by byla katastrofa-absence lampiček na čtení,strava....

Ale co se týká pana doktora Skovajsi - odborník na slovo vzatý. Mám od něho plastiku vazu v levém koleni-naprostá spokojenost,koleno funguje ,jak kdybych s ním nikdy nic neměla. Nyní jdu s druhým kolenem, panu doktorovi věřím. Mám možnost jít na operaci do Krajské nemocnice v Pardubicích,kde jse pracovala,ale volím pana doktora Skovajsu!

naprostá spokojenost!!!!

již nikdy

svědomitý lékař s bohatou zkušeností

Pokud vím pan doktor Skovajsa mi operoval spirální zlomeninu nadloktí. Přístup i péče perfektní, není nač si stěžovat. Uchránili i zlomeninou ohrožený nerv, co řídí předloktí. Taky musím chválit péči sestřiček na ortopedii v Náchodě - kdykoli ochotně pomohly, nikdy ani náznak, že bych je obtěžoval.

Nemůžu dát "nejlepší," protože nemám srovnání Jsou to moje první šrouby, pocitově o nich vůbec nevím.

Honza Štěpánek, Praha