Petr Richter, gastroenterolog Liberec

MUDr. Petr Richter

Gastroenterolog

Husova 76/245, Liberec
Odborný lékař gastroenterolog

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Odborný lékař gastroenterolog Jiný

Absolvovala jsem u pana doktora gastroskopii a mohu říci, že u něho jsem se vůbec nebála. Sestřičky i pan doktor na jedničku.

Umístění: Odborný lékař gastroenterolog Jiný

Já jsem s panem doktorem velice spokojená.Již jsem u něj byla 3x a vždy na mě byl velice milý a ochotně mi se vším pomohl. To samé sestřičky . Jinam bych nešla. Moc díky.

Umístění: Odborný lékař gastroenterolog

Chtělo by to zvukotěsné dveře, je tam slyšet do čekárny, jakou má kdo diagnózu a je to celkem nepříjemné. Jinak se ale před panem doktorem klaním. Je milý, vstřícný a velký profesionál. Ráda se mu svěřím do rukou kdykoliv znovu. Po přečtení zdejších komentářů jsem měla nejdříve trochu obavy, ale byly úplně zbytečné!

Při návštěvě ordinace se mě v čekárně okamžitě ujala velice příjemná sestřička a také pan doktor
mně profesionálně vše v klidu a ohleduplně vzhledem k nepříjemnosti zákroku vysvětlil ! Po zákroku jsem odcházela z ordinace moc spokojená ! Tak si představuji chování sestřiček a lékaře k pacientovi ! Děkuji ! Alena Smutná

Pan doktor Richter je nepříjemný, nemá snahu pacienta uklidnit před nepříjemným vyšetřením a nakonec vám vrazí papír do ruky a na shledanou...nic nevysvětlí. Už nikdy!!! Nedoporučuji!

Plně profesionální přístup lékaře a lidsky milé sestry. Gastroskopie a kolonoskopie v provedení tohoto týmu není žádný strašák. Nebojte se svěřit se svými pocity a strachem, já se taky bál. Ale báječný přístup a k tomu ta trocha oblbovací chemie pomohla! Honza

Dr. je velmi arogantni a bezcitny. Nic nevysvetlil, jen neustale opakoval, aby to bylo rychle. Vysetreni u nej je ponizujici. Jestli muzete, jdete jinam. Lidsky pristup zde chybi i u sester. Vetsinou se jedna pro kazdeho o neprijemne vysetreni, ktere vam jeste vic zneprijemni Dr i chovani sester.

Objednala jsem se ani nevím pořádně na jaké vyšetření k panu doktorovi. Týden předem jsem byla pozvána na informační schůzku, kde jsem se měla dozvědět co mě čeká. Do ordinace jsem se vůbec nedostala, sestra mi instruktáž poskytla v čekárně před ostatními pacienty a poučila me jak si mám udělat kryitýr a pokud mi bude vyšetření nepříjemné mohu si u nich koupit za 30,- Kč rozstřižené trenýrky. Jak jsem se cítila si asi všichni dovedete představit a o vyšetření jsem se stejně nic nedozvěděla. Toto odmítám a hledám jiného lékaře. Jednání sestry je již obraz lékaře.

Pan doktor se kamarádí jen s některými VIP, obyčejnému nevysvětlí nic, odcházíte a nevíte, co vám je, ani slovo, nenapíše léky, pošle pro ně na obvod,tam vám mají i říct diagnosu !- vždyť specialista od toho není!, o úsměvu ani řeč, neublížil mi na těle, ale cítíte se přesto pod psa. Bohužel u každé kontroly - už 4x. Slyšel jsem i horší věci, že je hrubý a arogantní, když se někdo ozve, místo pochopení a omluvy urazí pacienta. Výroba výkonů a ne člověk.

Nedoporučuji a varuji před ním.Prošel jsem nepříjemnými vyšetřeními a konstatuji,že mně je to putna či se usmíva a má sladká slova.Mně zajíma ne výsledek léčby ale návrh na postup léčení,to neudělal.O krátky čas když problémy neustali našel jsem si jiného odborníka.Všetky vyšetření jsem musel absolvovat znovu a navrhol mi p.doktor léčbu-úspěšně.