Adresa

Sladkovského 202/57, Olomouc
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

H
Umístění: Ordinace Jiný

Mého mazlíčka operoval syn pana doktora.Jelikož tuhle kliniku navštěvuji více jak 20 let, měla jsem tu čest poznat pana doktora a teď i jeho syna.Marně hledám slova jak ohodnotit tak příkladnou péči, přístup pana doktora atd.Jednoduše řečeno všem doporučuji, o vašeho mazlíčka bude postaráno jak nejlíp to jen jde. Velké díky celému personálu kliniky.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace ...

Naprostý profesionál se srdcem na pravém místě. Pokud hledáte někoho, kdo se opravdu snaží pomoct a léčit, tak jste na správném místě. Neměnila bych. Stejně tak je perfektní i přístup zbytku týmu.


Z
Ověřeny pacient

Profesionální přístup a ochota, všichni velmi příjemní. Pan doktor a paní doktorka vše dopodrobna vysvětlí a poradí. Mojí fenečce operovali nádory mléčné žlázy+ odstranění celé lišty + kastrace. Vše proběhlo v pořádku. Jsem velmi spokojená a doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená s panem doktorem Procházkou. Výborná znalost svého oboru, doporučení léčby či dalšího postupu, projev citů a pochopení. Osobní přístup!!!!!!! Již nebudu měnit.


A
Ověřeny pacient

Pan doktor a celý jeho kolektiv jsou báječní lidé a skvělí odborníci. Doporučuji všem, kteří chtějí svého pejska vyléčit a ne jen léčit. A pokud léčit, tak s maximální péčí - zní to jako slogan, ale já bych jej panu doktorovi klidně vepsala do štítu. Děkujeme


H
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi příjemný, všechno srozumitelně vysvětlí. Vysoká odbornost, vzbuzuje důvěru chovatele. Jsem zde velmi spokojena, mému psovi hodně pomohl. Díky.


J
Ověřeny pacient

Pěkné prostředí, příjemný přístup, zájem o pacienty a dokonalá odbornost a profesionalita . Jsme velmi spokojení .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti