MUDr. Petr Pachman

Praktický lékař Více

Čeladná 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 389, Čeladná

Nejlepší lékař kterého znám léčil už kdysi babi a dědu umí být empatický co rika si taky mysli umí,vše vysvětlit aby to nestudovany laik pochopil za mě takových lékařů by měl být víc

Velmi si vážíme našeho výborného p. dr.P. Pachmana. Jsme jeho dlouholetí pacienti. Patří mezi nejlepšího diagnostika. Přejeme mu hodně zdraví, aby nás mohl ještě dlouho léčit. Za jeho péči mu moc děkujeme.Rovněž děkujeme i sestřičce za její obětavost. René a Květa Mohylovi

Velmi si vážíme našeho výborného p. MUDr. P. Pachmana. Jsme jeho dlouholetí pacienti. Patří mezi nejlepšího diagnostika. Přejeme mu hodně zdraví, aby nás mohl ještě dlouho léčit. Za jeho péči mu moc děkujeme. Rovněž děkujeme i sestřičce za její obětavost. René a Květa Mohylovi.

Ráda bych poděkovala svému lékaři za vzornou péči.Je velmi obětavý,tráví spoustu volného času své práci.Také jeho sestra má velký přehled a umí určit přednost pacientů podle skutečného zdravotního stavu,neboť tento tým má o svém obvodu skutečný přehled.Přeji jim spoustu optimismu a sil a zároveň děkuji za péči.

Pan doktor Petr Pachman je muž na svém místě, skvělý diagnostik a lékař s lidským pohledem na pacienty,moc mu děkuji a můžu ho vřele doporučit. J.Fišer

Pan doktor Pachman je super doktor a nejlepší diagnostik. Umí poradit i pohladit na duši,nebaní se dojít k vám domů.Za to vše velký dík.FILIPCOVI.

MUDr. Petr Pachman pro mne je důležitou osobou v mém životě, co se týká zdraví a péče o něj.
Jeho schopnosti diagnostika jsou proslulé. Odhaluje příčiny a v rámci možného poskytne vícero možností komplexního řešení zdravotních otázek.
Vážím si jej jako komplexní osobnosti; oduševnělé, inteligentní, morálně silný a oddaný své přísaze - neváhá lidem pomoci téměř v jakoukoli dobu.
Děkuji, dávám svých 100% a srdečně zdravím!
Martin Jurkovský

Je to nejlepší lekař kterého jsme v životě poznali.svědomity,ochotny navštivit pacienta v kterou koli hodinu jeli stav važny natolik že není možne navštivit jeho ordinaci.za to mu veliky dik a hodně zdravi a štěsti do noveho roku.

Zbránkovi-Aleš a Pavla

Ctěla bych poděkovat Petru Pachmanovi za nevšední obětavost a péči při mé nemoci.

Hledáte lékaře- odborníka??? tak jste tady správně, je to Mudr. Petr Pachman. Úžasný diagnostik s neskutečným zájmem o své pacienty. Trundová