MUDr. Petr Pachman

Praktický lékař Více

Čeladná 1 adresa

23 názor

Adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 389, Čeladná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Nejlepší lékař kterého znám léčil už kdysi babi a dědu umí být empatický co rika si taky mysli umí,vše vysvětlit aby to nestudovany laik pochopil za mě takových lékařů by měl být víc

Ověřený profil

Velmi si vážíme našeho výborného p. dr.P. Pachmana. Jsme jeho dlouholetí pacienti. Patří mezi nejlepšího diagnostika. Přejeme mu hodně zdraví, aby nás mohl ještě dlouho léčit. Za jeho péči mu moc děkujeme.Rovněž děkujeme i sestřičce za její obětavost. René a Květa Mohylovi

Velmi si vážíme našeho výborného p. MUDr. P. Pachmana. Jsme jeho dlouholetí pacienti. Patří mezi nejlepšího diagnostika. Přejeme mu hodně zdraví, aby nás mohl ještě dlouho léčit. Za jeho péči mu moc děkujeme. Rovněž děkujeme i sestřičce za její obětavost. René a Květa Mohylovi.


Ráda bych poděkovala svému lékaři za vzornou péči.Je velmi obětavý,tráví spoustu volného času své práci.Také jeho sestra má velký přehled a umí určit přednost pacientů podle skutečného zdravotního stavu,neboť tento tým má o svém obvodu skutečný přehled.Přeji jim spoustu optimismu a sil a zároveň děkuji za péči.


Ověřený profil

Pan doktor Petr Pachman je muž na svém místě, skvělý diagnostik a lékař s lidským pohledem na pacienty,moc mu děkuji a můžu ho vřele doporučit. J.Fišer


Pan doktor Pachman je super doktor a nejlepší diagnostik. Umí poradit i pohladit na duši,nebaní se dojít k vám domů.Za to vše velký dík.FILIPCOVI.


MUDr. Petr Pachman pro mne je důležitou osobou v mém životě, co se týká zdraví a péče o něj.
Jeho schopnosti diagnostika jsou proslulé. Odhaluje příčiny a v rámci možného poskytne vícero možností komplexního řešení zdravotních otázek.
Vážím si jej jako komplexní osobnosti; oduševnělé, inteligentní, morálně silný a oddaný své přísaze - neváhá lidem pomoci téměř v jakoukoli dobu.
Děkuji, dávám svých 100% a srdečně zdravím!
Martin Jurkovský


Je to nejlepší lekař kterého jsme v životě poznali.svědomity,ochotny navštivit pacienta v kterou koli hodinu jeli stav važny natolik že není možne navštivit jeho ordinaci.za to mu veliky dik a hodně zdravi a štěsti do noveho roku.

Zbránkovi-Aleš a Pavla


Ctěla bych poděkovat Petru Pachmanovi za nevšední obětavost a péči při mé nemoci.


Hledáte lékaře- odborníka??? tak jste tady správně, je to Mudr. Petr Pachman. Úžasný diagnostik s neskutečným zájmem o své pacienty. Trundová


Došlo k chybě, zkuste to znovu