Petr Moravec, praktický lékař

MUDr. Petr Moravec

Uložit

Praktický lékař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 78, Dobrá
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé recept na léky

Dobrý den, jel jsem k panu doktorovi st.Moravcovi pro léky ,které beru 15let.Pán doktor po dotazu zjistil ,že mám vpořádku , tlak , váhu stejnou ..Doktor Moravec nechtěl vypsat recept na léky, at si zajedu k odborníkovi.Když jsem se ho zeptal proč mi nechce dat léky ,které beru 15let ,koktal a nechtěl se mnou o tom hovořit.K dr .Moravcovi chodím 2 roky a hned od začátku mě zrazoval a doporučoval, at jdu k jinému doktorovi.Moji zdravotní dokumentaci tak rychle prostudoval ,že si to popletl a tvrdil ,že jsem byl hospitalizován v nemocnici Toto není pravda.S doktorem starším panem Moravcem nejem spokojen a nikdy bych ho nikomu nedoporučil.Piontek

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Komu se nelíbí , ať jde jinam . Lékaře před ním zajímalo jen co doma chováte a co mu donesete . Mudr . Moravec se staral o moji maminku až do jejího konce . My s manželem k němu chodíme léta a jsme spokojení , protože se snažíme pečovat o své zdraví a nezneužívat naše zdravotnictví . Žádný lékař nemá rád simulanty a ti si potom stěžují .

K
Ověřeny pacient

Nemohu si na mojího pána doktora Petra Moravce vůbec stěžovat.
Je to výborný lékař.

K doktorovi Moravcovi chodím opravdu ráda. Je to férovy doktor, který ví, co pacientovi je. Předepíše Vám správné léky, a není pravda jak tady mnozí píšou, že je neférový a že jsou mu pacienti ukradeni. jasně, když někdo simuluje a je tam 5X týdně, tak se potom ani nedivím. Ja sem se svým doktorem nadmíru spokojena a nevyměnila bych ho !!!

P

Skučně doporučuji.Musím panu doktorovi poděkovat za naší babičku,která si ho velmi oblíbila a nikdy na nšj nedala dopustit-byl to prostě JEJÍ DOKTOR,měla k němu důvěru a vážila si ho pro jeho obětavost.Pane doktore děkuji Vám za celou naši rodinu.

V

K panu"D" mám jednu otázku-proč tedy nepřejdete jinam ,když Vám tento lékař nevyhovuje ?.Proč chcete varovat jiné ?Bohudík v dnešní době si každý může vybrat svého lékaře.Pokud chodíte k odborníkům,jak sám uvádíte,požádejte je o "opakovaný recept do další kontroly a nežádejte léky ordinované jedním lékařem po lékaři jiném.Mám mezi známými dosti lékařů a vím,jak to dnes funguje-lékař zodpovídá za léčbu i náklady .Je demokracie a Vy si můžete vybrat lékaře, ale lékař Vás odmítnout nemůže.

J

Možná mnozí posuzují kvalitu zdrav. péče dle toho,co jim lékař" za darmo" a na úkor druhých napíše.Např. "příspěvek na motorové vozidlo","hůlkovné:,vložky,aby
nemuseli v noci na WC podložky do lůžka,aby nemuseli prát.Potom "musí!"doktor správně "sepsat "bezmocnost",aby bylo pro rodinu na dovolenou či nové auto,zateplení baráku apodobně.Další kategorií jsou kverulanti, lempli,simulanti,rentiéři-nebo jak je slušně nazvat.Takto vidí úrověň českého zdravotnictví řada tzv pacientů,kteří budou nadávat na lékaře,ale i zdravotnictví jako takové.
ALE TI,co skutečně jednou byli nemocní nebo jsou nemocní- to vidí zcela jinak.A pan doktor Moravec je lékař,který tyto skupiny rozezná mrknutím jednoho oka-dovede rozeznat simulanty a "lidi vyčůrané" a lidi, kteří jeho pomoc skutečně
potřebují.Doktore držím Vám palce. Jen tak dál

R

Osobně s tímto lékařem mám ty nejlepší zkušenosti už z doby, kdy pracoval jako závodní lékař na šachtě Staříč.Tehdy můj příbuzný prodělal v práci srdeční infarkt a nebýt pana doktora,již by mezi nás nepatřil,Pan doktor podal opravdu skvělou pomoc zdravotnickou,ale po návratu švagra ho psychicky podpořil,když musel na šachtě skončit a přejít do invalid. důchodu.Pan doktor se tehdy zachoval jako profesionál a zároveň i skvělý člověk. Po privatizaci jsme se k němu přeregistrovali a stal se naším skvělým rodin. lékařem až přítelem/včetně naší babičky i dětí/
Z těch žvástů.viz výše-číší snad jen závist, tupost, omezenost a sobeckost některých lidí.

Díky doktore,jen tak dál !!!

Tak tedy tento "snad" lékař, je velmi nepříjemný, k pacientům neochotný a snad neví jak se k nim chovat. Moje rodina k němu taktéž dochází a jeho lékařské závěry jsou velmi nespolehlivé. Plete se do předepsané medikace odborníkům, léky píše s neochotou - jakož ani nezměří TK pacientovi, který se léčí na hypertenzi. Nepatřím již mezi mladé, ale takovou senilitou zatím netrpím, abych nepoznal dobrého lékaře. k Vám co zde píšete samé superlativa, chci jen vzkázat, či Vás varovat: Až půjde do tuhého a bude Vám vážně špatně, tak snad poznáte. já jsem nadmíru nespokojen!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A

Jsem velmi spokojen s přístupem k pacientovi. Pan doktor je vstřícný, chápe potřeby pacienta a ochoten vyjít ve prospěch léčby pacienta v rámci možností. Technicky dobře vybaven a jde to jako na drátku. Doporučuji !

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti