Petr Martinka, ortoped

MUDr. Petr Martinka

ortoped

23 názorů

Adresa

č.d. 906, Vendryně
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

musím oponovat na nekladné hodnocení nejsem žádná kamarádka s p.doktorem,ale to zacházení s pacienty jako on jsem nikde neviděla kromě ve filmu ordinace v růžové zahradě,kdybych věděla o jeho existenci tak nemusím zbytečně sedět 2 měsíce doma jsem sním nad míru spokojená a už vím kde se mám obracet při potížích ta rázová vlna nemá chybu nevím proč to lékaři nenabízejí.


R
Ověřeny pacient

No musím říci, že na doktory jsem ras. Nicméně pan Martinka ke kterému chodím již léta kdy mi operoval kolena, neoplývá tou pověstnou nadutostí jako bohužel mnoho lékařů. Odbornost a přístup k pacientovi velmi dobrý.


2x jsem navštívil pana doktora a 2x mi pomohl jak s patou tak i s tenisovým loktem !! mohu jen a jen doporučit


Ověřeny pacient

Dobrý den. Nejsem známá pana doktora Martinky a přesto se přidávám ke kladným komentářům. Trápila jsem se dva roky s výrůstkem na ramenním kloubu,který byl nesmírně bolestivý a znemožňoval mi pohyb pravé ruky.Mnou navštívení lékaři nepomohli.O arogantním přístupu ani nemluvě. Na doporučení jsem navštívila p.dr.Martinka a absolvovala rázové vlny. Super už rok. Žádný problém,sportuju,pracuju:).Pana doktora můžu vřele doporučit lidsky i odborně:)).
Kučmová,Ostrava


ja u panan dr, navstevuji 2 rokem,, mel jsem neco s kolenem razove velny pomohly,, a tet mam 5 den po operaci menisku,,a uz chodim,, a ceka mne dalsi operace krizoveho vazu,, to mi bylo zjisteno u operace menisku,, uz se tesim at to mam za sebou,, zitra mam kontrolu,,, tak hura na dalsi operaci,, Pan Dr, Martinka je opravdu jednicka,, jiri dvoracek


tento pan doktor mi operoval před půl rokem uměly kloub.Jsem moc spokojená , koleno funguje perfektně mám malou jizvičku a jsem mu strašně vděčná.Doporučuji!!!


celý rok jsem se trápil s ramenem a nikdo mi nedokázal pomoci na doporučení kamaráda jse absolvoval u Dr. Martinky léčbu rázovou vlknou a po 4 týdnech jsou problémy pryč!!! děkuji a vřele doporučuji je odborník na svém místě se skvělým přístupem k lidem


Rok jsem měla problémy s tenisovým loktem (lokty), opichy, Rebox - vše bez zlepšení.
Na doporučení známých jsem se objednala na vyšetření do Vendryně, pan doktor mi doporučil rázovou vlnu a můžu říct, že dnes jsem 14 dnů po zákroku a problémy mi zmizely (aplikováno pouze na jeden loket).Na druhý loket mi zatím předepsal Rebox, takže uvidím. Byla jsem s přístupem spokojená a pana doktora doporučuji.


Pan doktor mi před 2 měsíci prováděl výměnu kolenního kloubu jsem doma z lázní a hrozně moc spokojená. Je špičkový odborník s lidským a profesionálním přístupem k pacientům.Čeká mě výměna druhého kolene ale vůbec už se nebojím.


Ověřeny pacient

Nevěřím kladným hodnocením tohoto lékaře, mám s ním bohužel osobní nedobré zkušenosti a že je nejlepší to je tedy k smíchu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti