MUDr. Petr Martinka

Ortoped Více

Vendryně 1 adresa

Odborný lékař ortopedie
č.d. 906, Vendryně

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Skvělý lékař i člověk. Řešil jsem patní ostruhu, provedená rázová vlna a mám klid. Sestra taky úplná pohodářka-všem doporučuji.

Mám nějaké to kilo navíc, a tak jsem se snažila s tím něco udělat. Nicméně po 3 měsících běhání jsem se jedno ráno nepostavila na nohu (nespadla jsem) a vyrazila jsem k doktorovi, který nezvolil vhodný způsob vyšetření ani léčby. Na doporučení kamarádky jsem navštívila pana doktora Petra Martinku, který byť mám kila navíc, můj problém nepodcenil a pomocí magnetické rezonance zjistil, že mám prasklý meniskus. Dnes jsem po úspěšné operaci, kterou prováděl pan doktor Martinka a jeho tým. Pane doktore Martinko, moc děkuji :-) a také děkuji týmu sester a personálu v nemocnici Třinec Sosna.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Zlomený kotník - doléčení a naposledy zánět v noze. V kovidí době neváhal a vyléčil místo poslání do špitálu.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Bez zbytečných řečí dostanete rychlou, odbornou a vysoce účinnou pomoc. Sice to trošku bolí, ale těch pár minut se to dá vydržet. Sice je to drahé, ale ta rychlá úleva a vymizení problému jako mávnutím kouzelné hůlky za to stojí. Více jak rok jsem se trápila s achilovkou. Už nevím, že ji mám. :)

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

MUDr. Petr Martinka je lékař, kterého doporučuji a kterého si nesmírně vážím za ochotu, odbornost, lidskému přístupu. Pomohl mi ve chvíli, kdy už jsem nevěřila, že po 2 operacích haglundove exostozi budu bezbolestně chodit. Pan doktor mě navíc při další návštěvě (jsem v současné době ve středních Čechách) objednal i mimo ordinační hodiny na neinvazivní zákrok, abych nemusela opět cestovat na další vyšetření. Sestřička je také velice milá a vstřícná. Nikdy jsem na lékaře žádné hodnocení nepsala. Ale opět opakuji jsem ráda, že jsem pana doktora Martinů našla přes internet a moc mu ještě jednou tímto sdělením děkuji.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Pana MUDR. Martinku určitě doporučuji ! Jelikož jsem z velké dálky, vždy mě objedná hned a téměř na druhý den. Když nepomůžou jiní doktoři je tu on. Jsem u něj po operaci kolene a úplně bez problémů. Všude mi říkali že je to jen naražené a přitom to byl prasklý meniskus. Dnes mě trápí achilovka a věřím že zase ráda odejdu z jeho ordinace.

musím oponovat na nekladné hodnocení nejsem žádná kamarádka s p.doktorem,ale to zacházení s pacienty jako on jsem nikde neviděla kromě ve filmu ordinace v růžové zahradě,kdybych věděla o jeho existenci tak nemusím zbytečně sedět 2 měsíce doma jsem sním nad míru spokojená a už vím kde se mám obracet při potížích ta rázová vlna nemá chybu nevím proč to lékaři nenabízejí.

No musím říci, že na doktory jsem ras. Nicméně pan Martinka ke kterému chodím již léta kdy mi operoval kolena, neoplývá tou pověstnou nadutostí jako bohužel mnoho lékařů. Odbornost a přístup k pacientovi velmi dobrý.

2x jsem navštívil pana doktora a 2x mi pomohl jak s patou tak i s tenisovým loktem !! mohu jen a jen doporučit

Dobrý den. Nejsem známá pana doktora Martinky a přesto se přidávám ke kladným komentářům. Trápila jsem se dva roky s výrůstkem na ramenním kloubu,který byl nesmírně bolestivý a znemožňoval mi pohyb pravé ruky.Mnou navštívení lékaři nepomohli.O arogantním přístupu ani nemluvě. Na doporučení jsem navštívila p.dr.Martinka a absolvovala rázové vlny. Super už rok. Žádný problém,sportuju,pracuju:).Pana doktora můžu vřele doporučit lidsky i odborně:)).
Kučmová,Ostrava