Dnes jsem měla to štěstí setkat se s panem doktorem, je skvělý a můžu říct , že jsem se zatím s tak úžasným přístupem nesetkala, jak od pana doktora, tak od asistentek. Skvělá ordinace se skvělými lidmi!

Nepomucká 944/159A, Plzeň
Ordinace (mapa)

Parková 1254/11a, Plzeň
Genetika Plzeň, s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pan doktor je vynikající odborník a profesionál. Ochotný, milý, vstřícný a dokáže maminku uklidnit. Ve svém životě jsem nepotkala lepšího lékaře.

Víc než profesionální přístup. Příjemný, usměvavý a pohodový Pan Doktor, ze kterého by si ostatní mohli brát příklad.

Opravdu skvělý přístup k pacientkám. Poradí, vysvětlí, člověk se v jeho ordinaci cítí skvěle. Kéž by všichni lékaři měli takový přístup.

super

naprostý profesionál, doktor, ze kterého by si jiní měli vzít příklad,milý, pozorný, naprosto super komunikace,nádherný přístup, vše vysvětlí, pomůže, prostě nejlepší doktor jakého jsme potkali, moc DOPORUČUJEME ,Babičovi

super