Nepomucká 944/159A, Plzeň

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Umístění: Genetika Plzeň, s.r.o. Jiný

Pan doktor Lošan je profesionál na svém místě. V obou těhotenstvích jsem u něj byla na dovyšetření kvůli špatným výsledkům prvotrimestrálního screeningu. Z pana doktora vyzařuje klid, je empatický, vše pečlivě vysvětlí a je vidět, že ví, o čem mluví. Odběr choriových klků i plodové vody byl naprosto bezbolestný. Moc děkuji.

Cítila jsem se u pana doktora dobře, v klidu, vše dopodrobna vysvětlil, je odborník na správném místě a tímto mu velmi za vše děkuji!

Umístění: Genetika Plzeň, s.r.o. Jiný

Dva dny před návštěvou jsem byla nervózní byla to první návštěva ,ale vše proběhlo úplně v pořádku pan doktor nám vše vysvětlil vyšetření proběhlo také v klidu,a domů jsme jeli jak já tak i manžel spokojený

Umístění: Genetika Plzeň, s.r.o. Jiný

Z pvnotrimestralniho screeningu jsem měla opravdu strach. Nicméně pan doktor Lošan je úžasný !! Klidný, milý, ochotný. Vše vysvětlí, ukáže. Žádný dotaz pro nej není hloupý. Moc děkuji za pana doktora, ke kterému jsem se dostala. Strašně mě uklidnil. Za mě naprosto člověk na správném místě. Doporučuji! P.Z.

Umístění: Genetika Plzeň, s.r.o. 1 a 2 screening

Opravdu doktor na svém místě.Milý,sympatický,vřelý,skvělý profesionální i lidský přístup,byli jsme z něj s manželem úplně nadšeni. Vše krásně vysvětlil, ve 13tt suvereně určil pohlaví, velmi důkladný. Prostě PAN doktor.

Dnes jsem měla to štěstí setkat se s panem doktorem, je skvělý a můžu říct , že jsem se zatím s tak úžasným přístupem nesetkala, jak od pana doktora, tak od asistentek. Skvělá ordinace se skvělými lidmi!

Pan doktor je vynikající odborník a profesionál. Ochotný, milý, vstřícný a dokáže maminku uklidnit. Ve svém životě jsem nepotkala lepšího lékaře.

Víc než profesionální přístup. Příjemný, usměvavý a pohodový Pan Doktor, ze kterého by si ostatní mohli brát příklad.

Opravdu skvělý přístup k pacientkám. Poradí, vysvětlí, člověk se v jeho ordinaci cítí skvěle. Kéž by všichni lékaři měli takový přístup.

super