Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Souhlasím!!! Zejména srozumitelné vysvětlení,nejen pokud o to požádám-motivace k další léčbě.Pan doktor věnuje dostatek času mému problému,milý a profi přístup také sestřičky.Jsem velmi spokojena,astma se zlepšilo...takže doporučuji.


J
Ověřeny pacient

pan dokrot i sestřička jsou velmi ochotní a vstrřícní a snaží se pacientovi pomoci. Vážím si jejich přístupu i ke starým lidem jako byla moje maminka. Za to všechno dík a kéž by bylo více takových lékařů. Děkuji Jandová D.


Lepšího lékaře neznám. Novotná


Ověřeny pacient

Nedokážu samozřejmě odborně posoudit léčebné postupy MUDr. Kubce, ale jako jeho největší přednost vnímám úroveň jeho komunikace s pacientem. MUDr. Kubec nedělá z pacienta idiota, ale poctivě se snaží vysvětlit podstatu problému, čeho lze dosáhnout léčbou a jak by se nemoc pravděpodobně vyvíjela neléčená. Dopodrobna mi vysvětluje smysl všech vyšetření a dokáže naslouchat. Tímto přístupem mě osobně dokázal motivovat k tomu, abych se na léčbu opět "nevykašlal". Zhruba po půlroce sám na sobě cítím pozitivní výsledky.


L

Pan Kubec byl prvni lekar,ktery mne dokazal vyznamnym zpusobem pomoci.Pred nim jsem se lecil 10let neuspesne.Mohu jen doporucit.
Lenc Pavel
Litomerice


P
Ověřeny pacient

Souhlasím se vším pozitivním, co zde bylo řečěno. Vynikající lékař i sestřička. Velmi doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Pan Kubec má velice dobrý přístup k pacientovi a nehovoří se mnou jako s "malým dítětem" (je mi 12 let). Ztotožňuji se se vším, co už bylo řečeno.


Příjemný,velice kvalifikovaný lékař.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice hodný a dokáže poradit a pomoct.
Byla jsem u něj před 5 lety poprvé a nasadil mi injekce proti alergii od té doby mi alegie nedělají vůbec žádnou reakci!! :)
A sestřička je opravdu mooc hodná a vstřícná..Takových sester je fakt málo setkala jsem se s takovou až tady...!!!


H

pan doktor ochotný,milý,výborný lékař,snaží se odhalit a vyléčit původ alergie,všem doporučuji,jen by neměl mít tak dlouhé čekací doby po objednání


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Hezky den, 15 měsíčnímu synovi se udělal nad intimním místíně jakoby puchýř, který přes noc prasknul a začal hnisat a zvětšovat se. Mezi tím se začaly dělat další menší puchýřky v oblasti intimních místech a pár jich má i na tělíčku. Dnes jsme měly být očkováni, ale bohužel nás paní doktorka nenaočkovala. Diagnostikovala kožní infekci kde nám předepsala 2dny potírat genciálkou a poté mazat žlutou masti. Taky se mě ptala zda máme v domácnosti zvířata. Odpověděla jsem ji že ano a ona mi na to řekla žeby malý mohl mít nějakou (alergickou) reakci na pejska který snámi žije v domě. Je sním od mala deno denně v kontaktu a nezdá se mi žeby mu to nějak škodilo, nebo nezaznamela jsem žádné příznaky. Kožní i nfekci měl za tu dobu 2x. Celkem mě to znejistilo a ted nevím co mám dělat. Myslíte že bys na tom měl pejsek nějaky podíl ? Nebo by to mohlo být i něčeho jiného ? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, je to jednoduché. Nechte syna alergologicky vyšetřit. Jde o nekomplikované a i poměrně rychlé vyšetření.

MUDr. Petr Kubec

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti