Wolkerova 275/5, Liberec

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Chtěli bychom Vám poděkovat za Váš velmi lidský přístup nejen k ošetřovaným zvířatům, ale také k jejich lidským přátelům (chovatelům).
Poprvé jsme se před lety setkali s vaší ordinací a personálem při ošetření ocásku naší fenky po operaci nádorku v nejmenované ordinaci. Fenku jste uzdravili, zachránili, byli jsme moc vděční.
V úterý 29. prosince 2020 jsme s naší Lucky (Bernský salašnický) u vás byli naposled. Bůh se rozhodl ji odvolat do nebeské smečky. Bylo to pro nás hodně těžké to přijmout a vyrovnat se s tímto projevem každého života. Vždyť byla součástí naší rodiny více než 12 let. Váš citlivý přístup nám velmi pomohl přijmout těžké rozhodnutí. Děkujeme.

Za mě a má zvířátka (pes a kočky) mohu jen doporučit. Profesionální přístup, lidské jednání a je znát, že pro někoho je léčení zvířátek poslání, nejen povolání :) Ceny slušné, doklad samozřejností.

Tohoto veterináře rozhodně nemohu doporučit - byli jsme u něj jednou a naposledy, kdy dal našemu psovi antibiotika dva roky prošlá.

K panu doktorovi chodíme již roky, má mou naprostou důvěru, zachránil život již několika našim kočičkám, za což mu tímto chci také poděkovat. Jak již bylo uvedeno má také lidský přístup, avšak naprosto profesionální.

K panu doktorovi chodíme přes 20 let a jsme s ním i ostatními lékaři naprosto spokojeni. Velmi profesionální a lidský přístup. Když je to naléhavé, přijede za pacientem i v před půlnocí.

naprosto perfektni ordinace - panem krobotem pocinaje, pres sestricky a stazisty konce...kdyz vedi, ze je o zvire postarano, jsou velice vstricni, profesionalni a ochotni...u panicku, kde ne vsechno sedi, proste jen plni povinnost a nijak extremne se osobne neangazuji..

Č

Všichni lékaři v ordinaci se chovají profesionálně. Ochotní, pracovití. Snažím se vždy chodit k Patricii Šepelákové se svým velmi nemocným kocourem. Chodila jsem i k jiným veterinářům, ale zde mi to plně vyhovuje.

Velmi neprijemni a arogantni pristuk k zakaznikovi, spinava ordinace i prostredi. Priste jdu jinam. Nemohu doporucit nikomu.