Wolkerova 275/5, Liberec
Ordinace (mapa)

Za mě a má zvířátka (pes a kočky) mohu jen doporučit. Profesionální přístup, lidské jednání a je znát, že pro někoho je léčení zvířátek poslání, nejen povolání :) Ceny slušné, doklad samozřejností.

Tohoto veterináře rozhodně nemohu doporučit - byli jsme u něj jednou a naposledy, kdy dal našemu psovi antibiotika dva roky prošlá.

K panu doktorovi chodíme již roky, má mou naprostou důvěru, zachránil život již několika našim kočičkám, za což mu tímto chci také poděkovat. Jak již bylo uvedeno má také lidský přístup, avšak naprosto profesionální.

K panu doktorovi chodíme přes 20 let a jsme s ním i ostatními lékaři naprosto spokojeni. Velmi profesionální a lidský přístup. Když je to naléhavé, přijede za pacientem i v před půlnocí.

naprosto perfektni ordinace - panem krobotem pocinaje, pres sestricky a stazisty konce...kdyz vedi, ze je o zvire postarano, jsou velice vstricni, profesionalni a ochotni...u panicku, kde ne vsechno sedi, proste jen plni povinnost a nijak extremne se osobne neangazuji..

Č

Všichni lékaři v ordinaci se chovají profesionálně. Ochotní, pracovití. Snažím se vždy chodit k Patricii Šepelákové se svým velmi nemocným kocourem. Chodila jsem i k jiným veterinářům, ale zde mi to plně vyhovuje.

Velmi neprijemni a arogantni pristuk k zakaznikovi, spinava ordinace i prostredi. Priste jdu jinam. Nemohu doporucit nikomu.