MUDr. Petr Kresa

Praktický lékař Více

Zbůch 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
Plzeňská 384, Zbůch

Posilam velke diky panovi doktorovi.Pri svem jiste stresujicim zamestnani je velice peclivy, vysetreni neodbyva,snazi se maximalne pomoci.Spravny rodinny lekar.Chodime k nemu uz leta a nemenila bych.A jak tady nekdo pise,ze sestricka je naladova......,at si to vyzkousi,cele dny poslouchat problemy pacientu ,pichat injekce,zarizovat odbery atd.atd..Po praci jeste uklidit cekarnu..Myslim,ze chce spise panu doktorovi pomoci,i kdyz je tam od toho,jak si nekdo jiste rekne.Zamestnani je to hezke,pomahat lidem,ale stresujici.Proto patri velke diky i ji.
Pvne zdravi oboum preje Eva K.

jsem z prahy, a s jakýmkoliv krčním problémem zajíždím do plzně ke kresovi ke kterému už rodina chodí přez 2 generace (neboli hodně dlouho). doboručuji!

Až na paní sestričku,přijemna podle nalady a nekdy mi přide,že tam je spiš doktorka ona a ne pan doktor.Změnit sestru a bude to fajn :o)

Pana doktora mohu všem velice doporučit. Takhle si představuji rodinného lékaře.
Pane doktore moc Vám děkuji za péči. Škoda, že jsem se přestěhovala.
Petra Jandová

Zodpovědný a pečlivý lékař,na úrovni, zlepšena čekací doba, objednávání neaktuních případů.

Je velice příjemný ,snaží se pomoct ,nebo odeslat k odbornému lékaři !!