MUDr.

Petr Hnátek

zubař

Kontaktní informace

• Skutečně výborný lékař.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K panu Hnátkovi jsme chodili celá rodina, a celé rodině také zničil zuby. Ted jsme všichni byli na klinice v Praze, nevyčištěné kanálky, pod každou plombou kaz, vrchol byl když mé babičce nechal v dásni kus drátku.... Takže ze své zkušenosti toho pana zubaře opravdu nedoporučuji. Ani malým dětem, když jsme k němu chodili sbratrem jako děti, tak byl vždy velmi nepřijemný když jsme fňukali.

• Po přestěhování do Soběslavic, 5km od Příšovic, jsem přišla o svého stomatologa až v Hraci Králové. U jmenovaného pana doktora jsem prosila opuchlá o vyšetření. Evidence mi byla zamítnutá i to vyšetření mi bylo zamítnuto. Nevím co si mám o panu MUDr myslet, ale jsem rádá že se mi po několika telefonátech svého stomatologa povedlo najít,i když trochu z ruky 15km, až v Mnichovém Hradišti, neodmítl mně na bolest a podotýkám, měl plnou ordinaci. I kdyby byl pán MUDr Hnátek zlatý, když u něj nejste evidování i opuchlý a po žebrání o pomoc jte odmítnut.

• Skutečně výborný lékař.

• Naprosto profesionální přísup lékaře i sestry. Vstřícné, klidné a přátelské jednání v nestresujícím prostředí. Více takových zubařů!

• K panu Hnátkovi chodím odmalička a nikdy jsem se zubaře nebála ani s ním neměla jiný problém. Zuby mám zdravé téměř bez kazů a nemůžu si na něj vůbec stěžovat. Měnit nechci

• Nesnáším zubaře, nicméně přístup a práce tohoto doktora je na vysoké úrovni. Rozhodně nehodlám měnit.

• Od té doby kdy nás má tento lékař v opatrování máme zuby v pořádku a už se nebojíme zubaře :)

• Nemám mnoho zkušeností,ale s jeho prací(přední zuby) jsem zatím spokojen.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní