Adresa

Ordinace pro choroby plicní
Husova 18, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Dočkal jsem se profesionálního jednání, vysvětlení věci bylo stručné, přesto ale úplné, pochopitelné a s evidentní snahou pomoci. Nemá příliš v oblibě tabákové výrobky, ale na dentální hygieně taky nebaštíte fidorku, ne? Pěkný den.

S
Ověřený profil
Umístění: Ordinace pro choroby plicní

Čtu tady názory na pana doktora a přijde mi, že jsem byla asi u někoho jiného. Doktor mi neřekl vůbec nic, když jsem se zeptala na problémy vzniklé antibiotiky, které mi předepsal, tak se mi vysmál a byl protivný, jak to má jako vědět. Antibiotika mi nepomohly ani trochu a ani tak jsem se nic nedozvěděla. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace pro choroby plicní

Po přečtení různých názorů na pana doktora na internetu jsem k němu tedy šla s velkými obavami. Ano řekne Vám jak se věci mají bez obalu, někdo to možná hůře nese . . . , ale má pravdu v každé větě. Odbornost nelze zpochybnit! Mě pomohl, vysvětlil, komunikoval. Za mě - víc takových lékařů. Děkuji


M
Ověřený profil

Arogantní a velmi neprofesionální lékař. Ordinace zející prázdnotou vypovídá o kvalitách tohoto lékaře, který zná tak maximálně jednu diagnozu a jeden lék, který předepisuje na základě vyšetření, které nic neprokázalo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Velmi milý, ochotný, vynikající odborník. Jeho ordinace vykazuje vysokou profesionalitu. Vstřícný a milý přístup má i sestřička a RTG laborantky. Velmi děkuji. Gabriela Pitrová Plzeň.


H
Ověřený profil

Pan doktor mi zachránil život. Vlastně omylem, má plicní doktorka měla dovolenou a pan Hartman ji zastupoval a na rozdíl od ní poznal, že mám oslabenou imunitu. Moc mu za to děkuji!
Hanka


Prijemny, mily, léčba pomáhá


J

Velmi dobrý, příjemný lékař.


V

Velmi dobrý lékař,plný pohopení a citlivý


Došlo k chybě, zkuste to znovu