Ordinace pro choroby plicní
Husova 18, Plzeň

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Dočkal jsem se profesionálního jednání, vysvětlení věci bylo stručné, přesto ale úplné, pochopitelné a s evidentní snahou pomoci. Nemá příliš v oblibě tabákové výrobky, ale na dentální hygieně taky nebaštíte fidorku, ne? Pěkný den.

Umístění: Ordinace pro choroby plicní

Čtu tady názory na pana doktora a přijde mi, že jsem byla asi u někoho jiného. Doktor mi neřekl vůbec nic, když jsem se zeptala na problémy vzniklé antibiotiky, které mi předepsal, tak se mi vysmál a byl protivný, jak to má jako vědět. Antibiotika mi nepomohly ani trochu a ani tak jsem se nic nedozvěděla. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Ordinace pro choroby plicní

Po přečtení různých názorů na pana doktora na internetu jsem k němu tedy šla s velkými obavami. Ano řekne Vám jak se věci mají bez obalu, někdo to možná hůře nese . . . , ale má pravdu v každé větě. Odbornost nelze zpochybnit! Mě pomohl, vysvětlil, komunikoval. Za mě - víc takových lékařů. Děkuji

Arogantní a velmi neprofesionální lékař. Ordinace zející prázdnotou vypovídá o kvalitách tohoto lékaře, který zná tak maximálně jednu diagnozu a jeden lék, který předepisuje na základě vyšetření, které nic neprokázalo.

Velmi milý, ochotný, vynikající odborník. Jeho ordinace vykazuje vysokou profesionalitu. Vstřícný a milý přístup má i sestřička a RTG laborantky. Velmi děkuji. Gabriela Pitrová Plzeň.

Pan doktor mi zachránil život. Vlastně omylem, má plicní doktorka měla dovolenou a pan Hartman ji zastupoval a na rozdíl od ní poznal, že mám oslabenou imunitu. Moc mu za to děkuji!
Hanka

Prijemny, mily, léčba pomáhá

Velmi dobrý, příjemný lékař.

Velmi dobrý lékař,plný pohopení a citlivý