MUDr. Petr Halaška

Pediatr Více

Čechtice 1 adresa

Sam. ord. PL pro děti a dorost
Blanická 327, Čechtice

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost Jiný

S panem doktorem jsme velmi spokojeni. Když se nám narodil syn, přijel na první prohlídku za námi. Odpoví nám dotaz i na telefonu mimo pracovní dobu (např. na trable s vyrážku). Na děti je milý včetně jeho sestřičky.

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost

Výborný lékař a opravdu člověk na svém místě. Jeho laskavého přístupu k dětem i rodičům si nesmírně vážím. Ke svým pacientům přistupuje individuálně a jeho upřímný zájem prokazuje i mimo ordinační hodiny. Jde znát že nad každým onemocněním opravdu přemýšlí a jeho cílem jsou zdravé a spokojené děti. Můj syn je v nejlepších rukách a už se těším že i druhé miminko které je na cestě bude v péči této kapacity s obrovským srdcem. Doporučuji a mnohokrát děkujeme

Skvely doktor. Mily ochotny. Jsme u nej zatim kratce, ale uz nam velmi pomohl. Syna zbavil atop. Ekzemu pomoci homeopatik. Moc dekujeme.

Lékař, který má zkušenosti, zdravý rozum, citlivý přístup a úctu - k dětem i jejich rodičům. Velice oceňuji jeho přístup k otázce očkování - očkování doporučuje, důvěřuje mu, nicméně nezastrašuje, nevyhrožuje a nedělá z rodičů hlupáky.
Když to bylo třeba, přijel za námi i domů, zajímá se o pacienty, pokaždé jsme u něj v ordinaci měli tolik času, kolik jsme potřebovali na zodpovězení všech otázek i na diskusi.

Myslím, že lepšího pediatra mít nemůžeme. Vždy ochotný a s úsměvem pomůže /i mimo svou ordinační dobu/ a to, že používá nejprve homeopatii se mi moc zamlouvá. Vždyť /jak psala již kolegyně přede mnou/ proč děti ihned "krmit" chemií, když existují přírodní léčiva? Na "komerční chmikálie" je vždy dostatek času. Jiní za odborníkem musí jezdit daleko a my ho máme tady !!! Příklad, který mluví sám za všechno: V minulých několika dnech mne postihla ošklivá chřipka a můj 4letý syn ochořel se mnou. MUDr. Halaška se na nás přišel podívat domů, napsal nám homeopatika a já za 2,5 dne jsem opět mohla plně fungovat a syn se z toho dostal o den dříve...
Jinak kdykoliv byly děti jakkoliv nemocné, tak byl k nim ohleduplný, citlivý a nebral jejich chorůbky na lehkou váhu.
Děkuji vám pane doktore, že vás tu máme a takto se o nás staráte - hlavně o naše děti.

S panem doktorem mám zatím velmi dobré zkušenosti. Jsem moc ráda, že jsem našla lékaře, který nepíše ATB okamžitě, ale nejprve zkouší homeo a přírodní cesty. Co se očkování týče, také se mi názorově velice líbí. Sestřička je také hrozně moc milá. Vřele doporučuji.

Výborný pediatr a homeopat,vždy velmi ochotný a milý

C

výborný odborník, je citlivý, k dětem přistupuje laskavě, skvělý homeopat, všem doporučuji