Plíce.eu, s.r.o.
Blanenská 982, Kuřim

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Viz. www.plice.eu

• pneumologie a ftizeologie

Pan doktor Chladil je velmi vstřícný a citlivý lékař. Lečí mě již velmi dlouho. Hledal pro mne vždy ideální medikaci a umožnil mi i doplňkovou léčbu. Je velmi orientovaný v novinkách léčby astmatu a stále se vzdělává, cením si jeho práce a vřele doporučuji jeho péči!

Pan doktor je velice příjemný, vždy se snaží pomoci, nic nezanedbá.Jsem ráda, že jsem v jeho péči.Vřele doporučuji

Vynikající profesionální i lidský přístup,jsem s péčí pana doktora velice spokojená!!!

Pan Doktor chladil je tichy uzavreny ale nesmirne objetavy.Man ho rad vzdy mi pomuze.

Vyborna komunikace, idealni objednavani, profesionalni pristup

Dostal jsem se na tenhle web tak trochu náhodou, nicméně nedá mi to nereagovat. Pan doktor Chladil mi ještě za svého působení v nemocnici Tišnov v podstatě zachránil život a jsem opravdu rád že tenkrát. když mě tam dovezla záchranka s těžkým astmatickým záchvatem. sloužil zrovna on. Nyní jej pravidelně navštěvuji v jeho kuřimské ordinaci a nemohu si ani v nejmenším stěžovat, neboť díky jeho medikaci je mé astma dlouhodobě pod kontrolou. Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, ale anonymní plivání špíny na internetu se mi velmi příčí, proto rád přidávám do debaty svoji pozitivní zkušenost.

Hynek Vermouzek
www.hynna.net

Ne nejsem zadny hypochondr a vzdelani mam vysokoskoleske v oboru....me je lito Vam, ze podle Vaseho usudku, je kazdy clovek, ktery je s necim nespokojeny podle Vas primitiv, ktery nema ani zakladni vzdelani...
A clovek, ktery pet let leci uplne neco jineho nez by me a nepozna nemoc, na jejiz diagnozu je odbornik podle me vazne neni dobry diagnostik, to se na me nezlobte....a podle hodnoceni nejsem zdaleka jedina, co si toto mysli...
ale jak rikam, kdo je s nim spokojeny, tak at toto necte

Pan doktor je možná chápavý, milý, ochotný a já nevim, co tady ještě píšete, ale rozhodně není dobrý diagnostik. To by pak možná poznal některé základní nemoci, které by měl plicní lékeř poznat a lidé by kvůli němu nemuseli umírat. Ale kdo je spokojený, tak gratuluji

Pana doktora znám již dlouho a mohu všem jen doporučit,je to člověk na svém místě,výborný diagnostik a velice ochotný k pacientům.Víc lékařů jako je pan doktor!Přeji hodně úspěchů a děkuji za vše co pro mě a mou rodinu pan doktor udělal. :-)

Vynikajúci špecialista s mimoriadne citlivým prístupom k pacientovi!!!