MUDr. Petr Bohanes

Praktický lékař Více

Nedvědice 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 103, Nedvědice

Chodím v panu doktorovi už asi dva roky, jelikož mám pořad něco vážného jsem u něj skoro každý týden a pokaždé když si nevěděl rady, tak mě poslal dal na vyšetření a nebo se mi snažil dát prášky nebo injekci proti bolestem ... Nikdy by člověku, který by hodně trpěl nedal paralen... Ale ne všichni lidi jsou upřímní, vždy se najde někdo, kdo půjde proti někomu komu se daří ...

Ja mam take zkusenosti, ze si pan doktor mysli, ze je Paralen vselek a to jsem parkrat byla vazne nemocna - napr. pri patecnim vysetreni mi pri velkych bolestech rekl, ze jsem v naprostem poradku a o pulnoci jsem uz jela zachrannou sluzbou do nemocnice, to se mi nezda jako rozumny pristup.

Pan doktor je velmi schopný, chodím k němu už mnoho let a jsem spokojený s jeho prací.
K předchozímu komentáři: Nevím zda furt předepisuje paralen ... ja k němu chodím jen když jsem vážně nemocen a né tehdy když mám "rýmečku"

PAn doktor, se vždy snaží udělat maximum. Sestřička je ochotná a vstřícná.

Pan doktor je velice vstřícný, vždy mi pomohl. Paní Hana S. se mýlí (asi se neumí na vyšetření domluvit).

pan doktor je velice ochotný a pozorný.